Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Igaz az ha tul sokszor volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az ha tul sokszor volt csikloorgazmusom akkor nehezen vagy egyaltalan nem fogok tudni huvelyi uton elelvezni?

Figyelt kérdés

Nagyon felek mert lett egy komoly kalcsolatom. Maszturbalni szoktam de mivel meg szuz vagyok ezert huvelyi uton csak 1-2 alkalommal sikerult elelvezni, akkor is kellemetlen volt igy ezt abba is hagytam. Csikloorgazmusom rendszeresen van. Mikor a parommal pettingeltunk nem tudtam elmenni. Ott voltam a kuszoben a csikloorgazmusnak de megse sikerult, pedig hihetetlenul jol csinalta. Tapasztalatok/tanacsok?

17 /L



2015. júl. 7. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hülyeség..
2015. júl. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ilyenről még nem is hallottam,de én is így vagyok ..csiklóorgazmusom van rendszeresen és pl. nekem még hülyevi orgazmusom nem volt,én sem tudtam elmenni..de ha még szűz vagy akkor az első a lányoknál több időbe telik,míg elmegyünk :) 17/L
2015. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Megmondom őszintén hogy 33 éves vagyok 3 gyerkem van , de két kezemen meg tudom számolni hányszor volt hüvelyi orgazmusom!!
2015. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kisbi16 válasza:
a feleségem m2 helyről élvezik lehet én vagyok az oka nem tudom de szerintem vagy legalábbis a feleségemnél meg 2-3 barátnőmnél is meg tudtam oldani hogy egyik menetben innen másikba onnan élvezzenek el tát szerintem a szexen múlik meg a párotok tudásán :)
2018. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!