Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Mit tegyek, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit tegyek, ha a legjobb fiú és legjobb lány barátom összejöttek, úgy hogy közben szerelmes vagyok a fiúba és ezt a barátnőm már évek óta tudja? :'c

Figyelt kérdés

2015. júl. 9. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ne barátkozz többet a "barátnőddel". Hagyd el őket szerintem :( sajnállak
2015. júl. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Áj dont ándörszend it.


Plíz.

2015. júl. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

UI:


Elégé szar lehet.

2015. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Hát nem tudom ez a módszer nállam mindig bejön de én fiu vagyok.

Mutasd meg neki(barátnődnek) az öklödet. KÖZELRŐL!!!!!

2015. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Dreed ***** válasza:

jobb ha elfelejted őket. Szép egy "barát" lehet,ha ezt megcsinálta veled.

Meg amúgy is,nem tudnád tovább játszani ezt a jó barátok témát,mert a barátnőd akkor is tudná,ő nyert,te pedig vesztes vagy.

Szerintem te sem szeretnél ilyen társaságban maradni.

sajnos,a vereséget is el kell viselni.

2015. júl. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lapozz, lépj tovább!
2015. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez történt. Nagyon szar érzés.:(

Bár, nekem már régebben, így valamennyire feldolgoztam, de sosem felejtem el. Ha megérem az időskort, még akkor is emlékezni fogok rá. Nem azért, mert még mindig szerelmes lennék a fiúba (mert már egyáltalán nem), hanem azért, mert ez volt az első olyan igazán "elárulós" dolog, és bizony az ember nem felejt.:))

De hidd el nekem, idővel jobb lesz. Tudom, ez most nem segít, de tapasztalat. Hadd örüljön csak a barátnőd, lehet nem veszítettél sokat. Mert pl. az én esetemben a fiú mindig is megcsalta a "barátnőmet", mai napig, és a a lány ezt tudja jól, és tűri...és nem, nem örülök neki. Sajnálom a lányt.:)

2015. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
56%
szerintem ha annyira nagy barátnők vagytok nem csinálta volna ezt veled de lehet hogy neki is tetszett csak nem akarta elmondani neked mert tudta hogy neked is tetszik és mivel te nem tettél semmit ezért ráhajtott inkább ő de ezek után ugyse fogsz tudni vele olyan jóba lenni ezért keress valaki mást akivel még joba vagy és probálkozz egy uj barátságot kötni tudom hogy nehéz de ezt neked kell eldöntened hogy menyire érzed szarul miatta magad
2015. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%

Haddda' g..e..c..h..i..b..e b@z=m*g,mingyá' megcsinájjuk' csak nyelek egy kortyot b+


Nagyon meg-b-a-sz-ott bammegh!

2015. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!