Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanacsot, vagyis inkabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanacsot, vagyis inkabb velemenyt szeretnek kerni. Interneten megismerkedtem egy ferfival, aki mar a huszas evei vegen jar.28 eves. En meg sokkal fiatalabb vagyok,15 eves. (? )

Figyelt kérdés
Szoval, velemenyt szeretnek kerni, hogy ki mit gondol errol a kapcsolatrol. En szemely szerint, boldog vagyok, szivbol szeretem ot. Csak azert kerdezlek titeket,, mert oszinte velemynt szeretnek hallani, mert a csaladomnak nem igazan merem elmondani...bocsi a helyesirasi hibakert
2015. júl. 9. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég meredek én azért kicsit kiakadnék ha a lányom lennél mert ez gyakorlatilag már a pedofília határát súrolja vagy át is lépte már...
2015. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A 13 év ilyen fiatalon hatalmas korkülönbség. A barátai mit gondolnának ha bemutatna nekik? Szerintem 15 évesen nagyon nem oké de a te életed.
2015. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazabol semmi OLYAN dolog nem fog tortenni, ez csak ilyen plátoi kapcsolat egyenlore..sajnos ebbol nagyobb, rendorsegi ugy is volt, amit megusztunk szerencsere. O mellettem maradt. Nagyon megbizok benne
2015. júl. 9. 18:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha te boldog vagy azzal a tudattal hogy a csávó pedofil, és csak a szexért ismerkedik veled, akkor ámen.
2015. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem pedofil, ot is zavarja a korkulonbseg. Ennyi erovel engem is ki lehetne kialtani apakomplexusosnak vagy ilyesminek..pedig semm bajom nincs, ep vagyok mentalisan. Mivel o beteg fizikailag, igy o nem "tud" jelenleg szexelni.
2015. júl. 9. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Miért kérsz véleményt ha aztán "lehurrogod" a válaszadókat?! Mire számítottál, hogy majd mindenki a ti javatokra dönt? valószínűleg te is tudod h nem helyes amit csinálsz csak nem mered bevallani magadnak. Serdülsz, mindenki ellened van de a csávó megért téged.. mert pedo! :D a családod csak jót akar neked, de tudod mit.. b*szasd meg magadazaz ürgével, úgyis kevés a korodbeli szűz lány :D kevesebb tévét kellene nézned és nem onnan alkotni a világképedet. Mondjuk nem teljesen a te hibaád, anyádék b*szták el a nevelésed :D nézz kicsit magadba, ülj le a szüleiddel és beszélgess velük a problémáidról. Mindenről. Az lenne a dolguk h segítsenek téged de ha nem mondod el nyűgöd bajod, nem tudnak segíteni!

21F

2015. júl. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de nem hurrogtam le oket, szimplan elmagyaraztam nekik a helyzetet. Koszonom a te velemenyedet is, de kerlek, ha legkozelebb tanacsot adsz, kevesebb tragar szoval tedd :)
2015. júl. 9. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!