Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21éves vagyok,5hónapja megisme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21éves vagyok,5hónapja megismerkedtem egy 13éves lánnyal interneten és nagyon összebarátkoztunk. Mit tehetnék ilyenkor? (folytatás lent)

Figyelt kérdés

2-3 naponta szoktunk találkozni, napi szinten beszélünk, nagyon jól elvagyunk egymás társaságában, szoktam vinni a lányt kirándulni erre-arra, a lány szülei nagyon szeretnek, mert látják hogy nagyon boldog mellettem a lány már aludhattam is náluk, és amúgy is jókat szoktam velük is beszélni.

Na szóval egyik nap a lány bevallotta nekem hogy többet érez mint barátság. Elakadt a szavam, nem tudtam mit mondani... Az az igazság én is szerelmes lettem, ami tudom hogy nem helyes :(

Szerintetek mit tegyek? Ha nemet mondok, össze töröm a kis szívét, elveszteni nem akarom, nem akarok kilépni az életéből.

Viszont ha igent mondok, neki szerintetek egy ilyen kapcsolatból mi sülhetki?


2014. okt. 8. 21:14
1 2 3
 1/22 RRR ***** válasza:
vársz melette 4-5 évet
2014. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 RRR ***** válasza:
*mellette
2014. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
vagy vársz pár évet, és akkor bepróbálkozol te is nála vagy hagyod
2014. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Szerintem is várj vele néhány évet.

De vele, ne nélküle!

Ami nagyon helytelen lenne ha összeszűrnéd vele a levet.. nem szabad. Max puszi ide oda.

2014. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
pedofil vagy :D nem molesztáltak kiskorodban? :D
2014. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Erre csak azt tudom mondani, hogy van egy ismerős csajom aki 6,5 éve van együtt barátjával. A lány 19, a srác 27 éves, együtt élnek és boldogok (fogjuk rá :D). A korkülönbség is stimmel.


Mondjuk nekem a személyes véleményem az, hogy kicsit beteges. ^^

2014. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Felejtős...
2014. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát most sztem még mindig jobb mint amikor egy 50 éves jön össze egy 17-18 éves csajjal.
2014. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Megmondhatod neki, h úgy szereted, mintha a tulajdon húgod lenne. Talán ez lenne a legkevésbé fájdalmas/veszélyes megoldás.
2014. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha a szülőknek nem gáz, akkor ne hagyd ki, most csak azért mert kisebb. Az életben nem lehet tényleg normális társat találni. Persze kicsit lassabban indulj neki, mint egy egykorúval.
2014. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!