Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Par hete megismerkedtem egy...

Altec lansing kérdése:

Par hete megismerkedtem egy lánnyal interneten szinte ejjel nappal beszelgettunk. Megirtam neki mit érzek iránta mit tegyek?

Figyelt kérdés
Par hete megismerkedtem egy lánnyal interneten szinte ejjel nappal beszelgettunk. Meg irtam neki mit érzek iránta es egyszer csak azt vettem eszre hogy nem nagyi tudunk beszelni dolgokról valamint nem is nagyon ir nekem ugy mint regen:/ nagyon nem szeretnem elvesziteni irtam mar hogz talalkozzunk Te meg nem kerult Ra sor sajnos.most mit tegyek? Irjatok ha lehet priviben vagy a kerdes ala:) szerintetek megeri be találkoznom?

2014. aug. 4. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a baj az ilyen internettes ismeretségekben, hogy jól kijövünk, beszélgetünk, de változhat menetközben a helyzet. Pl. másik városban lakunk nem tudunk találkozni, és akkor ott helyben az egyik fél talál egy barátot/barátnőt és egyszer csak eltünik a netről. Ez sajnos nem csak rajtad mulik, hogy hogy fog alakulni, hanem kicsit a szerencsén is, hogy épp abban az időszakban amikor beszélgettek eljussatok a randiig és ott is minden stimmeljen és akkor lehet együttjárni. De ha beszélgettek és közben változik a helyzet akkor ezt tudomásul kell venni. Ezért is addig még nem találkoztok többször is személyesen addig ne vedd biztosra a net-es kapcsolatot. Azt javaslom türelmesen várd ki a dolgokat, hátha szerencséd lesz.
2014. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs azzal semmi gáz ha neten ismerkedsz meg vele stb és eljutottok egyfajta kötődéshez. De itt állj! Nehogy már neten vallj neki szerelmet! Komolyan idáig jutottunk??? Hol maradnak azok a bensőséges dolgok, amik interneten soha büdös életben nem jönnek át! Ja és "szerelmes" vagy belé? Mi ez a szerelem, kötődés fanatizmus? Még nem is láttad, lehet élőben taszítana a kisugárzása.
2014. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én pl levelezésben egy idő után kifogyok témából, de skypeon vagy személyes beszélgetésnél mindig van valami hülyéskedés...személyesnél még jobb mert van környezetből adódó téma :) próbáld erre terelni a témát szerintem
2014. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit beijedt, hogy te ennyire komolyan gondolod vele, holott ő csak barátként gondol rád, esetleg neki ez gyors, mert gondolom nem nagyon mondott rá semmit, hanem próbálta kevésbé kínosan kikerülni amit mondtál, mert ha ő is így érezne akkor már tudnál róla, mert elmondta volna.

Mondanám, hogy várj még a talival, de ne várj! Ha alapból nincs kedve, akkor nem fog belemenni, és legalább kiderül, hogy nincs értelme tovább mélyíteni. Ha meg van, akkor siker.

Amúgy valóban nem a legjobb ötlet írásban közölni, hogy mit "érzel". Szerintem ilyenkor bőven elég azt mondani, hogy nagyon megkedvelted. Az kevésbé hivatalos, és nem is ijesztő.

2014. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!