Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Leírnátok hosszabban, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnátok hosszabban, hogy hogyan történt meg az első csókotok a mostani párotokkal?

Figyelt kérdés

2015. júl. 9. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól jól


Remélem elég hosszú!

2015. júl. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Edzőterembe járok , elkezdett ismerősöm járni és mondta hogy hív majd csajokat is . Mondtam neki ,hogy hívja le a húgát is mert nekem tetszik . Szerelem 1. látásra dolog volt , de az 1. csók csak kb 2 hét edzés után történt meg. Hamarabb végeztem az edzéssel , kijött utánam télen ,hogy tartozok neki még valamivel és bumm az edzőterem előtt. ( 3 hete szakítottunk 1. kapcsolatom volt , neki 2. )
2015. júl. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nincs párom, legutóbb egy buliba smároltam egy lánnyal
2015. júl. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
88%
Az elozo hapekommal ugy tortent, hogy egy baratnom megkerdezte, hogy meg mindig nem vilt csok? Es ez a srac tudni akarta hogy mit kerdezett a baratnom, en meg elmondtam neki, mire o azt mondta, hogy majd az is meglesz . masnap el is mentunk valahova. Es este a buszmegaloban. De lattam rajta hogy egesz nap erre keszul. Csak elege bena volt csorikam. :)
2015. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Már egy hónapja együtt voltunk a barátommal, de igyekeztem kikerülni azokat a szituációkat, amikor esélyes volt, hogy netán megcsókol. Fogalmam sincs, miért, de féltem. Ezerszer csókolóztam már előtte, de úgy érzem, szerettem volna, ha vele nagyon jó lesz, mert őrülten szerelmes voltam belé. Mindez már két éve volt, és még mindig együtt vagyunk.

Összehasonlítási alapom is van, és meg kell, hogy mondjam, hogy sokáig azt hittem, az előző barátom jobban csókolt, pedig nem, csak MÁSHOGY. Vele csak 3 hónapig voltam együtt, és a kapcsolatunk vége már merő szenvedés volt.

Szóval senki ne ijedjen meg, ha nem úgy csókol a párja, ahogy szeretné. :)

2015. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sétáltunk a parkban, hazakísértem és mielőtt bement volna a kapun visszahúztam és megcsókoltam. Nem egy romantikus sztori, de nem bántam meg, hogy akkor megtettem.
2016. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
69%
Kertes hazba lakunk ahol harom haz van egymas mellet es az utolso hazban felszabadult egy szoba mivel az exem elkoltozott es a batya kiadta a szobat.idekoltozot es nem gondoltuk volna h baratsagbol tobb lesz de hat tobb lett baratsag extrakkal aztan rajottem h tobbet akarok tolle de o mar elotte regebben erzet irantam tobbet.ez mar egy eve tortent h idekoltozot es fel eve vagyunk eggyutt.
2016. ápr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!