Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szerezhetném meg a...

Hogyan szerezhetném meg a csajt hogy járjon velem, legyünk 1 pár? Hosszabban lent!

Figyelt kérdés
Szóval van 1 lány,nagyon tetszik nekem,valamennyire én is tetszek neki. Én járni akarok vele.még sosem beszéltünk élőbe,de már szemeztünk meg már sokat néztük egymást.de úgy, hogy mekibe voltunk mindketten társasággal nem kellenek az olyan válaszok hogy miért nem mentem oda hozzá azért mert társaságban nem lehet randizni. Nah hogyan szedjem fel, mit írjak neki? Amúgy nem nagyon szoktam már látni kb 1 hónapja a mekibe.

2014. dec. 23. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, ha külsőre bejössz neki, mindenképpen a tiéd lesz. Ha nem, akkor meg úgyse kellesz neki.
2014. dec. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, vagy írj neki, hogy szeretnél beszélni vele négyszemközt. Valszeg értékelni fogja a bátorságodat. Ha eljön, onnantól meg már csak rajtad áll.
2014. dec. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De 4 szemközt szoktunk beszélni fbn. Mit írjak neki?
2014. dec. 23. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi mondjuk meg, hogy mit írjál? Ne má'! Meg is dugjuk majd helyetted?
2014. dec. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 smbence válasza:
Hivd el egy randira:)
2014. dec. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerinted nem próbáltam ezerszer?
2014. dec. 24. 17:39
 7/7 anonim ***** válasza:
És hogyan próbálkoztál? Tessék: én vagyok a csaj. Hívj meg valahova.
2014. dec. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!