Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok szerelmes lenni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szerelmes lenni? Nem tetszik egy lány se?

Figyelt kérdés
3 csalódás után már nem hiszek senkinek.. Ismerőseim közül egy lány se tetszik, néha néha látok szép csajokat, beszédbe elegyedek velük, megadják a számukat stb, de nem érzem azt mint régen :/

2015. júl. 9. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon sok lány tetszik, de sose tudok szerelmet vagy csak "belezúgást" érezni mert tudom hogy 100% nem tetszem neki.


Nálad nem ez van?

2015. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már belezúgást se tudok érezni :/ régebben még féltem a lányoktól, lehet h túlzottan magabiztos lennék? Létezik ilyen?
2015. júl. 9. 22:38
 3/7 anonim válasza:

nekem is volt már ilyen

5 lány is elutasított hogy nem szeret

úgyhogy énis megilyedtem hogy mivan de rájöttem hogy nem velem van a baj csak nemtudnak elfogadni amilyen vagyok

2015. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! 2. Válaszoló: lehet h engem sem tudnak elfogadni. Nembaj, keresgélek még :)
2015. júl. 10. 10:13
 5/7 anonim válasza:
Ez most nem egy troll válasz, de szerintem lehet hogy meleg vagy. :D
2015. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne az?


Mert nincs önbizalma?....


Meg előtte 3 barátnője volt... Miért lenne akkor meleg?

2015. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 bizonyíthatom ,nem vagyok meleg :D
2015. júl. 11. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!