Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy ne legyek szerelmes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek szerelmes?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiuba ,de azt sem tudom miert...mar amikor meglattam....eletunkben kb 4szer beszeltunk par szot .,meg koszonunk...ez teljesen nagy hulyeseg:D h szeressek belole ki?

2015. júl. 10. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért akarsz belőle kiszeretni?

Kapcsolatban lenni azzal akit szeretsz már nem menő? :D

2015. júl. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D dehogy nem:D de ez ilyen remenytelen dolog:D o is nez mindig engem ,de most honnan tudam h nem azert nez e ,mert huuu de csunya vagyok?:D
2015. júl. 10. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha csúnya lennél nem nézne, hanem elkerülné a tekintetedet hogy nehogy félreértsd a dolgot :D

Szerintem tetszel neki :)

17/f

2015. júl. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem nevetseges h tenyleg...meglattam es mar azota?:DDDszerintem itt csak en vagyok a hulye:D
2015. júl. 10. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:
ne aggódj nem vagy hülye :D legközelebb ha néz akkor mosolyogj rá aztán majd meglátod mi lesz belőle. 16/l
2015. júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meglátjuk...:D köszi
2015. júl. 10. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!