Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók?

Figyelt kérdés
kinek hogy történt?hány évesek voltatok? Jó vagy rossz volt?

2015. júl. 12. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy... ültünk egymás mellett a padon, hozzám bújt, egymás szemébe néztünk és csókolóztunk.

16 voltam és eszméletlenül jó volt :D

17/f

2015. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
32 voltam, es egy elsosegely kurzuson vettem reszt, es az egyik feladatban egy gumibabun kellett gyakorolni a szajon at lelegeztetest, akkor tortent meg az elso, es valoszinuleg egyben az utolso is...:)
2015. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Masodik,tenyleg?:o ne legyel ilyen negativ:)
2015. júl. 12. 11:35
 4/11 Férfi15 ***** válasza:
90%
#2 Jaja az előbb meg egy kérdésnél azt írtad hogy 20 vagy :D
2015. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

14 éves voltam, egy buliban voltunk, és a fiú ölében ültem. Egyszercsak megcsókolt, fel sem voltam rá készülve :D Akkor úgy gondoltam, hogy jó volt, de azóta volt már sokkal jobb is :D

18/L

2015. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14 éves voltam. Az egyik lánybarátommal csókolóztunk először, sem ő, sem pedig én nem csókolóztunk még előtte. Péntek este volt és péntekenként összeültünk mindig filmezni, valami filmet néztünk amiben lépten nyomon csókolóztak. Kérdeztem tőle hogy ő csókolózott e már, mondta hogy nem, utánna ő is kérdezte tőlem, mondtam hogy még én sem. Aztán kérdezte hogy nem próbáljuk ki hogy milyen, mondtam hogy de. Kicsit bénáztunk először, de utánna szinte egész délután ezt műveltük :) Nagyon jó volt.
2015. júl. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15 éves voltam, mikor 1 és fél év netes kapcsolat után találkoztam a barátommal és a buszról lefelé jövet egyből megcsókolt. :')
2015. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
juj.ezek cuki sztorik:)
2015. júl. 12. 21:06
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy buliban voltunk. Még az elején találtam egy kalapot a földön és abban nyomultam egész éjjel. Majd egyszer tánc közben ráraktam a fejére, közelebb hajoltunk egymáshoz, azt hittem puszi lesz, de végül nem az lett :D


18 voltam (na ja, ahhoz képest, hogy hányan sírnak itt hogy 15 évesen szüzek, én 18 éves voltam az első csókomnál is :D)


Hogy jó vagy rossz volt arra nem tudok pontosan válaszolni, jónak biztos jó volt, de nem volt az igazi, ami betudható az akkori tapasztalatlanságomnak és annak, hogy k**vára részeg voltam.


Nem a legromantikusabb sztori, de nekem ez jutott.. :D Viszont ha nem is a legjobb módon, de örülök, hogy megtörtént, mert hatalmas önbizalom löketet jelentett ahhoz, hogy elkezdjek változtatni magamon és még ma is sok erőt tudok meríteni belőle.

2015. júl. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én 15 éves voltam. Este egy parkban ültünk egy padon és akkor csókolt meg. Őszinte leszek, nem tetszett. Bármikor megcsókolt nem éreztem jól magam. Aztán szakítottunk és az az után jövő pasikkal élveztem (most pedig egyszerűen imádom), tehát szerintem csak nem volt meg köztünk a szikra.
2015. júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!