Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csók történetek? (többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók történetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretném, hogy az első csókom jó emlék legyen a lány számára , de nincs semmi ötletem, ezért kérlek osszátok meg velem első csók történeteiteket
2015. jún. 30. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
2015. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy normális és hasznos válaszokat várok.

Trollok kíméljenek

2015. jún. 30. 18:18
 3/11 anonim válasza:
100%

Felszallt volna a vonatra de visszahzuztam magamhozszoritottam és úgy.A vonatit indító férfi megvárt minket. :D

Ez a hivatalos stori.De az igazi az hogy ezt az alkalmat megelőzőleg volt egy buli ahol rászegen smároltam egy csajjal...XD igazi romantika.

2015. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy nap amikor az egész iskola ment valahova,és mi nem egy osztályba járunk,de a mi osztályaink egy helyre mentek.Volt kb.1 óránk hogy azt csináljunk amit akarunk,mert jöttek értünk a szülők.Arra gondoltunk hogy felülünk az óriáskerékre, és ott megcsókolt aztán végig csókolóztunk.Nagyon romantikus volt,mert este voltunk.
2015. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Egy faluban lakunk és a szökőkútnál (semmi félreértés ne essék nem utalok Zsanettre:) ) történt meg:D Még "kicsik" voltunk(14 évesek) de még mindig együtt vagyunk,sőt van egy 5 hónapos kislányunk. :D
2015. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
72%
De szep tortenet:)
2015. júl. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

na akkor én is mondok egy "szép" történetet :))

Osztálytáborban úgy alakult, hogy valami "fontos ügyet" meg kellett beszéljek egy fiúval (az osztály leghelyesebbjével), négyszemközt voltunk az ő szobájában. Miután végeztünk a dumálással, megkérdeztem tőle, hogy akar-e smárolni, és aztán nagyon belelendültünk :))

15/L

2015. júl. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Claire15 válasza:
Sokat jártam együtt egy fiúval.Nem tudom,hogy létezik-e ilyen fiú-lány barátság,bár én szerettem,ő nem érzett viszont.De egyik nap dumáltam összevissza,és lesmárolt.Azóta nem találkoztunk :(
2015. júl. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kimentünk csillagokat nézni a Balaton partra barátként. öcsém is jött velünk de ő hamarabb bealudt. Kézen fogva néztük az eget. Ez nálam még nem jelentett semmit. Ránéztem, hogy alszik-e és ő engem nézett. Megtörtén, aztán kérdezte, hogy mutasson-e valamit. Mondtam, hogy persze és leckét adott nyelves csókból. Nagyon jó volt de csak barátok maradtunk a korkülönbség miatt. Én 15/F ő 19/L


Mondhat akárki akármit nem vagyunk perverzek vagy ilyesmi. Csak megtörtént.

2015. aug. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

Haveri összejövetel balatonon akkor ismertem meg.Mindenkinek leesett, hogy tetszünk egymásnak, szóval egyik esti fürdőzés alkalmával szép csendben mindenki lelépett.Hangfallal mentünk ki, halkra állítottam a zenét, közben persze dumáltunk.Kicsit hideg volt ezért odahúztam magamhoz, aztán bumm egyszer csak 67-es úton :D

Nem tudtam kihagyni a lehetőséget, amikor odaért a szöveg, hogy csillagok csillagok akkor mutattam neki valamelyik csillagképet.Mikor felnézett akkor csókoltam meg.

2015. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!