Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 12 eves lany vagyok es szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joros krisztina Tina kérdése:

12 eves lany vagyok es szerelmes vagyok egy 17 eves fiuba. Mit tegyek? Szokott ram nezni meg minden. Szerintetek erez irantam valamit?

Figyelt kérdés
12 eves vagyok de tobbnek nezek ki.Egyszer megkerdezte hogy hany eves vagyok.:3Olyan szep fiu:*

2015. júl. 12. 20:20
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
De O nem fog es ez baj. Hidd el, nem jo fiatalon belecsoppeni egy ilyen kapcsolatba.
2015. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
Egy 17 éves fiúnak olyan barátnő kell, akivel már tud szexelni. Te lefeküdnél vele? Nem. (remélem) Akkor felejtsd el.
2015. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
En azt ertem.De o nem olyan fajta.
2015. júl. 12. 21:03
 14/25 anonim ***** válasza:
De nincs olyan, hogy nem olyan fajta. A szex az ő korában nem rossz dolog, sőt ez alap. Ezek az ösztönei, nem szabad és nem is lehet tőle ,,eltiltani". Fogadd el, hogy kicsi vagy még hozzá.
2015. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Van valaki hasonlo helyzetbe?Hozzatennem:(
2015. júl. 12. 21:34
 16/25 anonim ***** válasza:
nem, nem nézel ki többnek 12nél, hidd el, egy normális pasi nem akarna tőled semmi komolyat, ebben a korban ez az 5 év még hatalmas korkülönbség.
2015. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Jolvan en elhiszem.De az igaz hogy erettebb vagyok a koromnal.Sok felnott mondta mar nekem.Ha nem hiszed,nekem aztan mindegy.
2015. júl. 12. 22:09
 18/25 anonim válasza:
Sztem ot csak az igenlo valaszok erdeklik...ami nem igen lesz...
2015. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
De lehet en is tetszem neki. Mert allandoan bamul engem,meg probal a kozelemben lenni!:)
2015. júl. 12. 22:42
 20/25 anonim válasza:
És ha így van? Ha tetszel neki? Mit érsz el vele? Nem fog leállni egy kis 12 évessel, mert a haverjai körberöhögnék, a szüleitek ki lennének akadva és minden jobbérzésű ember megbotránkozna. Max titokban kavarna veled, te beleszeretnél, jól megfektetne (ha ennyire elvetemült, hogy tényleg kikezd veled) és otthagyna, neked meg összetörne a szives, a méltóságod és soha nem bíznál meg többet senkiben.
2015. júl. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!