Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 12 eves lany vagyok es szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joros krisztina Tina kérdése:

12 eves lany vagyok es szerelmes vagyok egy 17 eves fiuba. Mit tegyek? Szokott ram nezni meg minden. Szerintetek erez irantam valamit?

Figyelt kérdés
12 eves vagyok de tobbnek nezek ki.Egyszer megkerdezte hogy hany eves vagyok.:3Olyan szep fiu:*

2015. júl. 12. 20:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
kislány, szerintem túlságosan belelovaltad magad a dologba, és teljesen félre értelmezed a jeleket. Helyes arcod van, szép lány leszel pár év múlva, de most még csak egy kislány vagy, akiről, normális esetben egy fiúnak se a szerelem jutna az eszébe. Ha tényleg neked rendelték, akkor három-négy év múlva is ott lesz, és akkor már nem lehet komoly akadálya a dolognak.
2015. júl. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!Lehet hogy igazatok van.De csak szimplan lefektetni nem merne mert az apamtol fel szinte egesz Visk.A fiu meg apam pedig egyutt dolgoznak.
2015. júl. 13. 18:42
 23/25 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm 15 és neki 31 éves barátja van. Ők rendszeresen szoktak.. közeli kapcsolatba kerülni egymással.. ezt ajánlom neked is, és akkor biztos vele lesz ;)
2015. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Omm...Ok,koszi!
2015. júl. 15. 23:01
 25/25 anonim válasza:
Figyelj egyszerűen meg kicsi vagy egy 17 eves sraccal te jo eg 😂 mar bocsi de ez elegge gaz
2016. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!