Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez az ember szerelmes belém,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az ember szerelmes belém, vagy nem? (jelek lent)

Figyelt kérdés

-fél éve ismerkedünk, azt mondtuk, h lesz ami lesz, nem nevezzük barátságnak, vagy szerelemnek, majd alakul


- ő kezdeményezte sokat a szexet, 4 hónap után volt először


- egyre többet keres, szinte minden nap, közös program, szeret velem lenni


- Ami aggaszt, h ma megmondta, h nagyon elment a kapcsolatunk szex irányba, és csituljunk le, mert így elmaradnak a lelki dolgok.


azt gondolom, h az akar lassítani aki nem szereti a másikat, a szerelmes, nem probléma, ha van szex.



#szerelem #járás #elhidegülés #arát. barátság
2015. júl. 10. 19:10
 1/10 A kérdező kommentje:

még jelek: mindig figyelmes, ajándékokat ad, bármi van újra hív, minden érzelmi dolgot megbeszéltünk eleinte, manapság nem olyan nyitott, de a minden napjairól beszámol kérdezés nélkül.


azt mondta ma, h szerinte kihasználom, és ezért lassítsunk... mondtam, h tisztelem, és részemről ez egyre inkább szerelem, és erre nem válaszolt...


végülis nem tisztáztuk, h barátság, kapcsolat, vagy szex kapcsolat.. csak úgy élvezem a társaságát, a közelségét.

2015. júl. 10. 19:15
 2/10 szelena97 ***** válasza:
100%
A szüleim tini korukban lassítottak (apum volt az aki lassított) és mai napig együtt vannak <3 true story^^
2015. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Most végülis mi a te álláspontod? Te azt gondolod nem szerelmes de azt szeretnéd hallani hogy az?

"Ez az ember" szerintem meg akar ismerni, szeret veled lenni, de tök normálisan gondolkozik az életről. Szeret veled mindent csinálni, de gondolom azt sem akarja hogy azt hidd csak azért van veled hogy néhányszor ágyba vigyen.

2015. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én csak a saját részemet ismerem, h szeretem szőröstől bőröstül.

Mivel nincs tisztázva, h mi is van köztünk bizonytalanak érzek mindent.

Nekem természetes, h van szex, és az is jó, h keres, és hülyülünk, főzünk, pihizünk, vásárolunk.. stb.


ezzel, h most a szexet hanyagolni akarja, azt érzem, h részéről ez barátság felé tolódott el.

2015. júl. 10. 19:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Szex nélkül is lehet csók,ölelés,simogatás,együtt alvás.Ha ezek megvannak akkor szerelemről beszélhetünk.
2015. júl. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

minden megvan, a csókkal az a helyzet, h pár perc után eltol magától, vagy elfordul, mert attól beindul azt mondja


ezt nem akarom szépíteni, de nem szerelem a részéről

2015. júl. 10. 19:37
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Neked csak akkor kell ez a kapcsolat ha szerelem?
2015. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak irántad érzései,bár ez még nem biztos,hogy szerelem.Mindenesetre nagyon hasonlóan viselkedik egy szerelmes emberhez.Kérdezz rá konkrétan,mit is érez irántad.Ennyi idő után csak tudja!
2015. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé egyértelmű a helyzet, beléd szeretett, de attól fél, te csak szexpartnert látsz benne. Ezért próbál visszavenni a testiségből, hogy kiderüljön számára, így is szeretnél-e vele lenni.
2015. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat


most hogy be akar lassítani, eléggé lehangolt, és elbizonytalanított, h merre halad ez a kapcsolat.

Annyit tudtam tenni, h elmondtam neki, h kivül belül szeretem, fontos nekem szexszel, vagy anélkül, és h majd keres, ha látni szeretne, vagy beszélgetni.

(csak bízni tudok benne, h érez valamit, és nem ez volt a lekoptatás)

2015. júl. 10. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!