Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Pettingelni akarok a baratnomm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pettingelni akarok a baratnommel de o nem mar 8 honapja eggyutt vagyunk! Mit tegyek? Koszii a valaszokat elore is!

Figyelt kérdés

2015. júl. 12. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
pettingelni szeretnél először is, pettingelni érett emberek szoktak, akaratoskodni és követelőzni pedig gyerekek (fagyit akarok...?) Hány évesek vagytok? Megkérdezted már hogy miért nem akar? Egyébkent ez az ő döntése, ha nem szeretne nem kényszerítheted.
2015. júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kènyszerítem! 17 evesek vagyunk! A multkor azt mondta kivan engem! Rd erre gondoltam!
2015. júl. 12. 20:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem barátom nem kérdezte, csak elkezdte és mivel nem voltam elutasító így folytatta.

Kérdezd meg fél-e tőle valamilyen szinten és ha igen miért?

2015. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A baràtod hogy kezte el?
2015. júl. 12. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Légyszíves próbálj meg érthetően írni,és helyesen.Köszi!

Amúgy meg majd megjön a kedve,vezesd rá lassan.Ja és nem csak odalent van erogén zóna,csókolgasd finoman a nyakát:) Imádni fogja.

2015. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ès mèg?
2015. júl. 12. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát tesó, most én mondjam el hogy hogyan kell felizgatni a barátnőd? Mikor kettesben vagytok és olyan a hangulat, elkezdtek smárolni, akkor megpuszilgatod a nyakát, a fülcimpájába beleharapsz gyengéden, ilyenek, amit élvez. Átkarolod, rárakod a hátára a kezed, szép lassan lejjebb csúsztatod, először a derekáig, aztán a fenekéig, aztán fogdosod ott meg a combját simogatod. Itt már ő is fogja érzékelni a dolgokat, aztán meglátod hogy reagál. Ha nem elutasító, akkor próbáld meg szép gyöngéden letolni a nadrágját, vagy kezdd el kigombolni, ilyenek. Vagy nyúlj be a pólója alá... Legyél kreatív, azért le nem fektethetem helyetted.
2015. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!