Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Beleszerettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beleszerettem apám legjobb barátjába! Szerintetek Ő mit akar?

Figyelt kérdés

Minden nap beszélünk telefonon, ha találkozunk elég sokszor szemezünk, most az egyik bulimon le is tapizott.

de a gáz az hogy barátnője van... Elég sokszor mondja hogy jó csaj vagyok. Sokszor volt már olyan pillanat mikor majdnem megcsókolt de mégse tette mert a haverja lánya vagyok. Ennek az egésznek lehet valami jövője ?



2015. júl. 13. 20:45
 1/7 anonim válasza:
Kis ri8i vagy,mássz rá!
2015. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jóféle. :{)
2015. júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem jósolnék ennek semmi jót, mivel 1. van barátnője, 2. apád legjobb barátja. Elég problémás.
2015. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem hanyagold. Gondolom, ha apukád legjobb barátja, akkor nagy a korkülönbség. A másik az, hogy csak kihasználna. Még fiatal vagy, valószínűleg csak lefeküdni akar veled. És ha még nem is így lenne, gondolj bele, ha most mialatt van barátnője mit csinál veled, miket fog ha te leszel az a barátnő. Az ilyenek legtöbb esetben nem megbízhatóak.
2015. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Apám tudja hogy bejön a haverja, és nem nagyon zavarná ha lenne köztünk valami mert tudja hogy rendes a csávó..

A csajáról is beszéltem vele és mondta hogy ő már nem szereti igazán..

2015. júl. 14. 18:13
 6/7 Imre777 ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy Ő mit akar csak azt tudom, hogy én is felnőtt férfi vagyok és a fiatal lányokat kedvelem.

Én felnőtt férfiként egy fiatal lánytól azt akarom, hogy SZERESSEN, tegyen boldoggá és én is szeretni akarom és boldoggá tenni!


Bár mi lehet, tehetsz bár mit, de azokat az ostoba válaszokat hagyd figyelmen kívül, amelyek azt tanácsolják neked, hogy ,,nem, mert apád haverja, meg túl nagy a korkülönbség...".

(Szerelemben semmi sem számít! Nincs túl nagy korkülönbség, hanem összeférhetetlenség vagy vonzalom van.)

Amit tennetek kellene, nektek hármótoknak (a pasi, a barátnője és Te) le kellene ülni közösen és megbeszélni, hogy ki mit akar, hogy mi legyen!

(Van néhány lehetőség.

-Elválik a barátnőjétől, összejön veled.

-Maradnak együtt nélküled.

-Csatlakozol harmadiknak és hárman éltek együtt.

-Elválik a barátnőjétől és egy harmadik lánnyal jön össze...

-,,Lesz*rod" az egészet, keresel egy másik férfit...)

2015. dec. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Imre777 ***** válasza:

Ja és akik azt mondják, hogy csak kihasználna és a többi, azok a lelkébe látnak vagy a jövőt látják! (?)

(Akár ki is használhat, de ezt csak Isten tudja.)

2015. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!