Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom SMS-ben...

SV. 0518 kérdése:

A legjobb barátom SMS-ben közölte velem hogy többé nem akar a barátom lenni. Miért tette? Hogyan viseljem, viselkedjek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátommal már másfél éve legjobb barátok voltunk, de ő mindig megsértett és igazságtalankodott velem. Ezután amikor beteg lettem, másnap megírta, hogy többé utál és nem akar a barátom lenni. Mint később megtudtam ezt azért tette, mert úgy érezte, hogy én nem tisztelem. Pedig én sosem tettem ellene semmit. A válaszokat előre köszönöm.

2015. júl. 13. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha mindig megsértett, igazságtalan volt veled, akkor, hogy lehet a legjobb barátod? Nem tiszteled? Hát ő tisztel téged?

Szerintem ez csak valami haveri kapcsolatnak mondható, de nem barátság. Keress új barátokat, ez hosszú távon úgyse működik. Egyébként 1,5 év nem olyan hosszú idő, hogy olyan nagy barátok legyetek.

2015. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
hát, ki kell hogy ábránditsalak, de ő nem volt a legjobb barátod. Egy ember, akit barátnak nevezhetsz, nem tesz ilyen dolgokat ellened, szerintem ne bánd hogy ''eltűnt'' az életedből. barátok jönnek, mennek, jobbakat is találsz majd.Azt ne felejtsd, hogy a karma mindig jelen lesz, szóval visszakapja ő még ezt.nyugi :) Fel a fejjel
2015. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
inkább kevesebb barátja legyen az embernek mint sok ''hátbatámadós'' gonosz emberke, akik barátnak nevezik magukat.
2015. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek. :))
2015. júl. 13. 11:31
 5/13 anonim ***** válasza:

Próbálj egy picit keményebb lenni, és rá se hederíts az egészre!

Ha esetleg szólna, vagy kapcsolatot akarna teremteni, akkor ne foglalkozz vele, kölcsön kenyér visszajár alapon!

2015. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Próbálj picit keményebb lenni" ezt azért írtam,hogy ne szomorkodj ez miatt, mert ő tényleg nem a barátod volt.

Aki SMS-ben csinál ilyet az egy utolsó féreg..

Annyit nem érsz,hogy a szemedbe mondja?

2015. júl. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy az osztályban senkivel sem vagyok jóban, mert mindenki gúnyolja egymást és folyton telefonoznak...egymással és még két év amíg elballagunk. A másik osztályban is csak pár barátom van és inkább a testvére( aki egy évvel fiatalabb, mint én) osztályában vannak barátaim. Korombeliek alig. Ez rossz?
2015. júl. 13. 11:41
 8/13 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ő küldte az sms-t? Baráttal nem szakítubk, legfeljebb nem keressük a kapcsolatot.


Volt egy férjem, akinek ez volt a módszere: az én nevemben smst írt, nekem meg azt adta be, hogy a másik fél mondta neki, hogy mennyire utál engem. Így elérte, hogy többé ne keressük egymást.


Beszéljetek személyesen, mert lehet félreértés, vagy kavarás eredménye.

2015. júl. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már személyesen is beszéltünk és amúgy is egy osztályba járunk. Azóta mindig bunkó velem
2015. júl. 13. 11:49
 10/13 anonim ***** válasza:

Ebben semmi rossz nincs, ha 2 év van a ballagásig, akkor feltételezem hatodikos vagy. Elmondom őszintén nekem, rengeteg barátom van, én igazából társasági ember vagyok/voltam/leszek mindenhol, akárhova megyek vonzom az embereket, pesog nemvagyok hűdejó csávó, meg ilyesmi, szeretnek velem beszélgetni meg minden!

Osztályból mindenkivel tartom a kapcsolatot, vannak ott is nagyon jó barátaim akikkel, egymást bármikor bevédjük ha kell!

De mégis két legjobb barátom van, az egyik Angliában él, csak kb facebookon beszélünk, meg amikor itthon van 1-2 hétre.

A másik meg 2 évvel öregebb nálam, és másik városba jár suliba, és már dolgozik, de amikor tehetjük mindig együtt vagyunk.

Szóval semmit nem jelent ha nincsenek a suliban barátaid, lehet elmész monduk strandra és ott találod meg a legjobb haverod. De azt tanácsolom neked, hogy picit vetkőzz ki magadból a következő évre, és majd a tovább tanulás után a másik suliban. Legyél viccesebb, próbálkozz, csapódj oda mindenkihez, itt-ott egy kis csipkelődés a csajoknál :D Hidd el nagy sikered lesz. Én így csinálom évek óta és rengeteg barátom van akik hasgörccsel mennek el tőlem mindig annyit nevettetem őket.:D Fel a fejjel haver, lesz jobb és rosszabb is :)

2015. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!