Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetetek? Mit gondoltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetetek? Mit gondoltok az esetről?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja megismerkedtem egy sráccal, azóta már 5x találkoztunk, nagyon kedvesnek, udvariasnak, humorosnak, intelligensnek érdeklődőnek ismertem meg,aki harcol azért, akit/amit el szeretne érni. Viszont nem egy adonisz, külsőre nemigazán jön be, de nagyon megkedveltem.Ha az ismerőseimnek, hozzátartozóimnak megmutatom a képét, elég kellemetlen jelzővel illetik, nem ismerik belsőre.:/ Néha úgy érzem, ez a srác többet szeretne... Ilyenkor mit tehetnék? Nem akarom megbántani, mert nagyon hozzám nőtt.
2015. júl. 13. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazat mondj neki.

Ha bejön neked azt, ha nem nem.

2015. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hat ha csak a barátod akkor fogadd el, de ha tobb akar lenni es neked nem tetszik akkor közölt vele, de mindenkepp légy tapintatos. 17/F
2015. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!