Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, aki bejön, ezzel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki bejön, ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem. (Bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Szóval 14 éves lány vagyok, és bejön egy srác (15 éves), aki viszonylag messze lakik, durván 200km-re. Ismerjük egymást már egy jó 4-5 éve, és szerintem elég jóban vagyunk, szoktunk (mondjuk ritkán) beszélni Fb-n és élőben is, ha találkozunk. És egy probléma merült fel. Barátnőm rákérdezett, mit gondol rólam. Válasza: "aranyos lány, de a távolság miatt nem szeretnék semmi többet".

Igazából nem is tudom, mi lenne a kérdésem:D

Vagyis vannak kérdéseim.

1. Mit tegyek ilyenkor? Mármint beszéljek-e vele erről, mert én igazából nem mondtam el neki, hogy bejön nekem.

2. A távolság vajon csak egy ürügy arra, hogy nem akar járni velem?

És azt hiszem ennyit szeretnék. Köszönöm a válaszokat előre is :)



2015. júl. 14. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül ürügy. De gondolj bele. Alig bírnátok találkozni, az úgy nem rendes kapcsolat. Még az idősebbek is alig bírják a távkapcsolatot. Próbáld meg elterelni a figyelmed, barátok még maradhattok.
2015. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, igazat adok, de nem tudom, mi számít kevésnek:D

Mármint hetente fix, hogy tudnánk találkozni, legrosszabb esetben is kéthetente. Az kevés vajon? :/

2015. júl. 14. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kevés, ilyenkor nyáron legalábbis. Iskolaidőben meg még kevesebbet bírnátok találkozni.

Hát én a "kevés" kategóriába a <50km-t sorolnám :D

2015. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De igazából szerintem ha nagyon akarjuk, megoldható lenne. Csak tudni akartam, hogy ez csak egy ürügy volt-e, vagy sem, esetleg mások tapasztalataiból gazdagodhatnék. :)
2015. júl. 14. 16:26
 5/6 anonim válasza:
100%

Na erre csak annyit hogy nekem is volt ilyen tavolsagom es mostmar a felesegem

Szoval a tavolsag lekuzdheto ha valaki akarja

2015. júl. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az is lehet hogy Romeo meg fel elkotelezni magat tudod milyen bohem eletet el...:) de mire elmulik 19 eves rajon hogy neki csak Julia kell:D szoval annyit tudok tanacsolni hogy ne add meg fel a remenyt mert mindketten fiatalok vagytok meg de idovel rajon hogy te kellesz neki*-* ezt egy bolcs 16 eves lany mondja. minden jot :*
2015. júl. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!