Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire számít egy kapcsolatban a hobbi? Ha tetszik nektek egy fiú és bejön belsőleg is, zavarna az hogy nem egyforma a hobbitok? Néhány ember szerint ezen sok múlik.

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Alapvető fontosságú, hogy legalább részben fedjék egymást a hobbijaitok, érdeklődési köreitek és a gondolkodásmódotok. Ennek híján ugyanis csak a szerelem fog összetartani, az viszont max. 2 év alatt mindig lecseng. És utána mit csináltok? Rádöbbentek, hogy semmi nem köt már össze titeket, és mentek is szét. De ha van egy közös alap, akkor annak nyomán kialakulhat a hosszan tartó szeretet is.
2011. jún. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kellenek közös és egyén ihobbik is,kell a szabadság egy kapcsolaton belül is...párom inkább gépen jétszik én inkább olvasok...jól össze lehet egyeztetni...néha hagyni kell a másikat kiakpcsolódni
2011. jún. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
persze vannak közösek is ,mindketten imádunk kirándulni,utazgatni...
2011. jún. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Legyen közös hobbi is, de nyilván van. Viszont kell a külön hobbi is.


Aki szerint csak a közös hobbi számít, annak mindegy. Érdektelen ember az ilyen, kevés érdeklődéssel az új iránt, szóval kevés szenvedéllyel.

2011. jún. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kell, hogy legyen valami közös elfoglaltságotok is, amit mindketten szerettek csinálni, de ha nem egyezik minden hobbitok, az egyáltalán nem baj.

Mittomén, nálunk pl én lovagolni járok, a párom meg focimeccseket néz. Viszont mindketten szeretünk kirándulni és ezért gyakran megyünk túrázni.


Ha csak nem olyan hobbija van, amit nem tudsz neki tolerálni (én pl. nem tudnám elviselni, ha teszem azt, hobbiból bogarakat gyűjtene otthon, mert rettegek a bogaraktól), akkor szerintem nincs azzal semmi gond, ha nem egyezik meg minden hobbitok. De KELL, hogy legyen legalább 1-2 olyan dolog, amit mind a ketten szerettek és szívesen csináltok, különben nem lesz közös alap és előbb-utóbb kihűl a kapcsolatotok.


20/L

2011. jún. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, vannak lányok akik imádnak varrni, kötni, horgolni.Kíváncsi lennék hány fiú szereti ezt csinálni.Szerintem nem baj ha eltér a hobby,csak ne menjen a kapcsolat rovására,mert van aki a hobbyját tartja elöbbre a párjánál.
2011. jún. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 napietus ***** válasza:
47%

ezen semmi nem múlik. a férjem pl. vadászik, engem ez nem vonz. én lovagolok, ő meg azt nem szeret, bár valamilyen szinten tud.


kell valami közös pont, amit mindketten szeretnek (ilyen nálunk pl. a tenisz, az utazás), de amúgy sem kell folyton egymás nyakában lógni

2011. jún. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az ő hobbija teljesen más, mint az enyém. Én alkotni szeretek, újat léttehozni, kézműveskedni, tőle ez a lehető legtávolabb áll. De mindketten imádunk filmezni, moziba járni, olvasni, tv-zni.
2015. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem egyforma a hobbink, nem zavarna. Az zavarna, ha a hobbija vagy ált. inkább a hobbija iránti hozzáállása kizárná azt, hogy minőségi időt tudjunk együtt tölteni. Ha ezzel nincs gond, hát heti pár órát külön töltünk, és kész. Nekem amúgy is szükségem van arra, hogy ne legyünk 24/7 egymás popsijában. De amikor az van, hogy hazajövök munkából, ügyet intézek, házimunkázunk, akkor utána 2 szót nem tudunk beszélni, mert már rohan minden egyes nap kondizni vagy épp ne szóljak hozzá, mert épp klánrazzia vagy mi a szar van a wow-ban... hétvégén meg egész napját a hobbijával tölti... ez zavarna.


Ja meg azt ugye nem kell mondanom, hogy az súrlódási pont lehet, ha a hobbink nagyon eltérő ízlést mutat (pl. én a világból kifutok, ha egy modern mulatós számot meghallok, ő meg ott csápolna minden Kis Grófo-bulin... vagy hobbiból vadászna, ami engem taszítana).

2018. febr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!