Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lenne egy kis gondom, és nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy kis gondom, és nem tudom mit tegyek, ötletek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú nekem,aki a mi sulinkba jár,kicsit fiatalabb.Mostanában tetszett meg,viszont van egy kis gondom..szeptembertől új suliba megy :( Mit tegyek,mivel indíthatnék el egy kapcsolatot vele,amiből nem esik le neki,hogy tetszik nekem?Van egy közösség,amibe mindketten benne vagyunk,oda járunk,de ha a közeljövőben találkozom vele,az akkor is csak ott lehetséges,és kb. úgy 3-4 hónaponta látnám,illetve még a nyáron több,mint egy hétig.Eléggé fontos nekem,és nem akarom ezt az egészet csak úgy elvészni..mit tegyek?

2015. júl. 14. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? És miféle közösségről lenne szó?
2015. júl. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És úgy általánosságban hogy viszonyultok egymáshoz? Mennyit beszélgettek stb. ?
2015. júl. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"..amiből nem esik le neki, hogy tetszik.."

veszett fejsze, ha így állsz hozzá úgyse lesz belőle semmi.

2015. júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ha többet akarsz vele találkozni szerintem mindenképp mondd el neki h mit érzel iránta
2015. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha megmondaná egy lány nyíltan, hogy bejövök neki :D
2015. júl. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:Még akkor is,ha neked ő nem tetszik?

(bár mondjuk én úgy sejtem,hogy lehet,hogy én is tetszem neki,de nem biztos..)

2015. júl. 14. 19:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor is.
2015. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak az a gond,hogy nem tudom,hogy én tetszem-e neki..elég sokszor nézett,és nem csak 'úgy',hanem látszott rajta,hogy érdeklődően,mintha tetszenék neki,illetve volt,hogy összesúgott a barátjával,mikor arra mentem,közben engem nézett,és mikor elhaladtam mellettük,akkor utánam néztek még,illetve mosolygott..ez mit jelent?viszont volt olyan is,hogy nem nézett,és úgy hagytunk ott egy tábort,hogy nem is nagyon figyelt,meg nézett,mikor elment..legalábbis én nem láttam..viszont valahol mégis sokszor érzem,hogy figyel..most akkor mi is ez?
2015. júl. 16. 16:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Tőle kéne megkérdezd :D
2015. júl. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!