Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők, hozzáértők! A...

Dejong kérdése:

Testépítők, hozzáértők! A kaja a gondom, nem tudok megfelelően étkezni, fehérjét szedek,4. éve edtem már, de az evést nem tudom kivitelezni. Tanácsok, ötletek, tippek?

Figyelt kérdés
Suliba hordok magammal csibemellet és rizst,néha halat,ez egy hét alatt elfogy a készítmény,és utána megin rendes kajaát eszek,amíg nem lesz ujabb adag.mer egyszerűen nem tudok ennyit mindig csinálni és csinálni,ma is ol pörköltet ettem,mert egyszeruen nincs más otthon...
2013. márc. 6. 17:00
 1/3 anonim válasza:
biotech usa termékek
2013. márc. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyél amennyit csak akarsz és próbálj 2 g feherjet tskg-onként. Otthon ehetsz porkoltet, csak probálj minden nap rengeeg húst enni.
2013. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
próbálj minél olcsóbb termékeket venni túró, tojás azok i s jók főleg ha olcsón hozzá tudsz jutni, tudom nem olcsó mindig húst enni
2013. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!