Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szerelmes lettem egy fiúba akinek van barátnője És nem ismerem?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok a fiú 14! A mostani barátnője is 13 éves!! De nem tudom mit csináljak!! Ja és ráadásul még nem is ismerem ezt a fiút Csak látásból!! DE a legrosszabb az hogy ő egy kicsit híres én meg egy ronda lány vagyok akit senki se szeret!! És ne írjátok azt hogy szeressek ki a fiúból mert nem tudok ki szeretni!!
2015. júl. 15. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Az attól függ h mennyire vagy ronda. Szerintem az első lépésed legyen az h nyerd el a többiek szeretetét.

Vannak olyan emberek, akik tényleg nem szépek és mégis szeretik őket, mert jófejek. Egyszerű legyél jófej és vicces. Ja és hozd ki a külsődből a legjobbat.

2015. júl. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is, hogy az ördögbe lennél szerelmes, amikor nem is ismered? Másodszor, te mit szólnál, ha lenne egy barátod és egy csaj ráhajtana?


Felejtsd el, találj más hobbit magadnak.

2015. júl. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pszt! ***** válasza:

Más játékához nem illik nyúlkálni engedély nélkül.

Kérdezd meg a barátnőjét, mit szólna hozzá, ha osztoznátok.

Biztos vagyok benne, hogy eredményes csevej lenne és kitépné a szívedet.

Szóval, ami másé azt nem piszkáljuk!

Akármennyire is tetszik, mert ugye szerelemről nem beélhetünk, amíg nem ismered...

24/N

2015. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!