Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távol kéne tartanom magamat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távol kéne tartanom magamat tőle? 16 évesen beleszerettem egy srácba amikor még barátnője volt, majd mire szakított vele én szerelmes lettem az akkori barátomba akivel 20éves koromig együtt voltam.

Figyelt kérdés
Mindig kérdezte, hogy még együtt vagyok e Áronnal, és amikor mondtam, hogy igen, sosem akart bekavarni. Amikor viszont szakítottunk Áronnal, ezzel a sráccal azt hittem valami brutálisan jó dolgot fogunk csinálni. Talán túl sokat ábrándoztam vele akkor egy hihetetlen szeretkezésről, mert arculcsapott a valóság: nagyon béna és nem összeillő páros voltunk, bűn lett volna többször szexelni. Viszont a probléma az, hogy pár hónappal később összejöttem a világ legklasszabb pasijával, (Milánnal) majd megtudtam, hogy legjobb barátok. 3 éve együttvagyunk, nagyon szeretem, viszont azon kaptam magam, hogy folyton a barátjának akarok tetszeni. Ártalmatlan dolog, nem akarok tőle semmit, viszont folyton azon kattogok, hogy hogyan tetszem neki. Ne menjek közös programokra? Vagy hogy viselkedjek korrektül? Lehet, hogy még mégis szeretem, és távol kellene tartanom magamat tőle?
2015. jún. 1. 15:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint a barátom barátja ugyanaz a srác, akibe anno szerelmes voltam, és akivel egy alkalommal "kipróbáltuk magunkat"
2015. jún. 1. 15:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tartsd magad tavol tole de ne mindig mert ugy feltunik hogy kerulod es mehet a magyarazkodas.

18/L

2015. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Közös nyaralásra akkor semmiképp se menjek el, ugye?
2015. jún. 1. 16:02
 4/4 A kérdező kommentje:
Én biztos vagyok magamban, sosem csalnám meg a barátomat, viszont a gondolat is tetszik, hogy ott lesz. Érdekel,hogy féltékeny-e ránk, vajon vonzódik e hozzám? Amikor egy másik srác odajött hozzám dumálni akkor miért félt úgy mintha az ő barátnője lennék?
2015. jún. 1. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!