Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segitséget kérek fiú téren?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitséget kérek fiú téren? 15L. Ezzel csak el akart varázsolni? Vagy valami szeretne?

Figyelt kérdés

van egy fiú aki éveken át tetszett,és tetszik is ..

barátnőimnek is tetszett ez a fiú egyszer nagyon csúnyán össze vesztem vele.. mondom h ő egy idióta ő ezt vissza hallotta .. és mostanában el kezdtünk beszélgetni vagyis ő szólitot meg mikor barátnőmmel a fagyisnál voltunk,mert a barátnőm ott dolgozik ..és akkor számoljuk a pénzt segitettem és akkor be fut megfogja a combom és ki megy na ezt valami 9x megcsinálta aztán kimentünk le ülni barátnőmmel akkkor az a fiú megfogta a vállam de úgy meg ijedtem .. mondom te mit csinálsz csak h kiváncsi volt h mit reagálok rá mondom jaj okés *elpirultam* akkor este 9 kor végzet barátnőm megyünk hozzájuk hiv egy idegen szám szia nem jöttök ki ? mondom szia ki vagy? akkor rájöttem h ő az ki mentünk barátnőmnek el kellet mennie valahova és én még ő ott maradtunk persze meg egy haverja aki szerelmes a barátnőmbe .. akkor igy 1-2 körül mondom h jolvan megyek bulizni akkor igy rám nézett nagy szemekkel és megcsókolt ..utána 10 percire rá adott puszit elpirultam ismét ..aztán nagy nehezen el szakadtam tőle ő s tőlem na ezt 2 napig el játszotta h megcsókolt meg puszit adott aztán egy nap jó fél óráig csak ölelgetett rám nézet h soha nem akar el hagyni ..♥ csillagok alatt a szemembe nézet és megcsókolt na negyedik napjára rá mikor jöttem volna haza barátnőmtől mondom oda megyek meg ölelem .. addigra oda jött két haverja és olyan fura volt nem akart meg ölelni ..


2015. júl. 15. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
a fiuk sokkal bunkobbak velünk ha a haverjaik is jelen vannak :ddd amugy azthiszem beledszeretett valahogyxddddd nem ertek en ehhez
2015. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek alapján szeret téged... csak a haverjai előtt nem akart megölelni téged. Most vagy azért nem tette, mert fél felvállalni téged, vagy mert félt hogy kigúnyolják, cikizik és rád szállnának.

De amondó vagyok hogy beszéljétek meg a dolgot négyszemközt :)

17/f

2015. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szeret. Csak egy kis ideje tartó kapcsolatnál, ha a haverok is ott vannak, akkor ez ciki. Mert még nem meri felvállalni, mert lehet, fél, hogy mindenhonnan azt fogja hallani, hogy jártok. De idővel felvállalhatja :) 19/f
2015. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát én azt gondoltam h fél magának be vállalni hogy belem szeretet ... nem tudom mert nagyon kedvtől függ h milyen mert h ha jó kedve van akkor mindenki jo h ha nem akkor még mindenki haljon meg :c de hogy velem meg éri unatkozni s ♥♥ köszönöm a válaszokat♥ :3
2015. júl. 15. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!