Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból szerelem lett a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem lett a mi történetünk. (? ) De sose volt felhőtlen a kapcsolatunk. Nem beszéltünk már 2évig aztán összefutottunk és megbeszéltük hogy nincs egymással problémánk. De megint kezdődtek a gondok, ismét éreztem iránta szerelmet.

Figyelt kérdés
És megint egy jó ideig nem beszélgettünk(1év) majd ismét most én írtam rá hogy van, hol van stb. Elmondta hogy sokszor eszébe jutok még mindig ha szerelmes párokat lát, hogy zavarta hogy más pasival látott (ez látszódott is rajta), és hogy soha nem fog még egy olyan lányt találni mint én és más lányba azóta nem volt szerelmes. Azóta nem beszéltünk. Őrülten szerettem és szeretem de annyiszor csalódtam hogy nem tudom hogy tudnék megbízni benne. Eközben 3 és fél éve barátom van akit szeretek őszintén . Mondjatok valamit kérlek. Lehetséges hogy 2 fiút szeressek? 21/L

2015. júl. 15. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak annyit kérdeznék, hogy ő volt az első szerelmed? Mert akkor mindent érthető.
2015. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, ő volt..
2015. júl. 15. 23:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor azért érzel még iránta valamit, az első szerelem mindig megmarad valamilyen formában. Ha a fiúnak is te voltál az első, akkor az is ezzel magyarázható.
2015. júl. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!