Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék kezdeni a helyzettel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék kezdeni a helyzettel?

Figyelt kérdés

Van egy csaj osztálytársam 9.óta ott ő egyből el kezdett beszélni velem.Ez kb 2 hónapig tartott mert egy másik csaj tetszett.Később rájottem hogy szeretem egyre többet éreztem iránta. 10.ben ramirt megint ott elkezdtunk beszélgetni és azóta is tart vannak közös programjaink. Eleinte mikor hozzáértem fintorgott de mára már nem zavarja szíveket írunk egymásnak,de van amikor lekocsogoz.Ezek mellett más fiúknak is küld csücsöri képeket ami nagyon szarul esik hisz szeretem.

Lehet esélyem nála így hogy ő kezdeményezett?



2015. júl. 15. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen lehet, de ismerős a szitu, akármit válaszolunk itt, nem fogsz lépni. Ő már eleget kezdeményezett, azóta lehet hogy letett rólad, úgyhogy ha van közös barátotok, rajta keresztül valahogy tudd meg, érez-e valamit, ha nagyon nem akarsz közvetlen lenni.
2015. júl. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én lépek nem vagyok beszari fajta. Múltkor vettem neki egy feliratos kólát nagyon tetszett neki. Meg a napokban elhivott moziba úgyhogy szerintem nem tett le rólam.
2015. júl. 16. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!