Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek (? ),...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek (? ), SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Van egy egy fiú, akivel több éve ismerjük egymást, kb egy fél éve mind a kettőnkben megfogalmazódott hogy bizony mi többet is érzünk egymás iránt . Van egy közös barátunk akinek erről a témáról nyíltan merünk beszélni , és ő elmondta ,hogy már többször is meg akarta kérdezni a fiú , hogy akkor én szeretnék - e vele lenni a hátralévőkben , de amikorra kitűzte az időpontokat valahogy sosem jött össze , egyáltalán nem félénk fiú , nyíltan beszél az irántam érzett érzéséről ha kérdezik , mert már elég sok embernek feltűnt hogy mi vonzódunk egymáshoz . Valamit viszont cselekednie kéne már végre .. Azt tudom , hogy ezt a kapcsolatot elindítani már mint h megkérdezni h szeretnék-e vele lenni mindenképp ő szeretné mert szerinte az ciki ha egy lány kezdeményez :)Valamint azt is tudja hogy én is többet érzek iránta . Szerintetek kéne valamit tennem , vagy várjam meg a megfelelő időpontot amikor végre megkérdezi ???? :D válaszotokat (értelmes!!) előre is nagyon köszönöm :)

2015. júl. 16. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
beszélges vele többet, majd leesik neki :D
2015. júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
minden nap kommunikálunk valamilyen módon szinte egész nap beszélünk van mikor telefonon , élőben , vagy facebookon mivel kicsit messzebb lakunk egymástól (kb 45 p nem vészes) sosem elhidegült a beszélgetésünk , nem tudunk többet beszélni .. :D :(
2015. júl. 16. 16:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy csak úgy magától sosem "jött össze" az a vallomás. Lehet, hogy másoknak eltudja mondani, hogy mit érez irántad, csak egyedül neked nem képes bevallani. Mondjuk, ha nem szeretné, hogy te kezdeményezz, akkor a közös barátotokkal beszéld meg, hogy bátorítsa fel egy kicsit a srácot. Mondja neki, hogy hívjon el téged egy találkozóra és ott valljon színt, vagy lássa el egy pár ötlettel, ha másképp nem megy neki.
2015. júl. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

1. hogy a francba irtál ilyen cimet?

2. most akkor ha nyiltan beszél az érzéseiről akkor már elmondta hogy bejösz neki nem?

amm sztem adj neki jeleket (bár ezt nehéz üzenetben), vagy add meg a löketet neki ilyen kérdésekkel mint pl: bejön neked valaki? stb

2015. júl. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem akarok szemtelen lenni de mi már az hogy tényleg mindenről beszélünk olyanokat tudok róla mi jelentéktelen de elmondja a mindennapjaiból na szóval érted és mi már az h ráírok h szia amúgy most neked ki tetszik szerintem ezt élőbe kell megbeszélni
2015. júl. 17. 07:22
 6/7 anonim válasza:
akkor hajrá ;)
2015. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
de természetesen nem igy gondoltam, de te kértél megoldásokat én ezt csinálnám
2015. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!