Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek erez inrantam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erez inrantam valamit ha mar igy viselkedik?

Figyelt kérdés
Meg reg elkezdtem beszelgetni egy lannyal, aki kezdetben nem tetszett, azonban idovel elkezdtem erezni iranta valamit. Azonban a lany csak baratkent tekint ram. (friendzoned).Eleg makacs a lany, s szerinte baratsagbol nem lehet esetlegesen szerelem... Nagyon sokat beszelunk mai napig is, azonban en nem mondtam el neki h tetszik, foleg azok utan h azt mondta h milyen jo barat vagyok meg ilyenek....hat nem a legjobb erzes az biztos... Sot, nem is olyan reg arrol beszelt nekem h bejon neki egy srac, na de mindegy. En ezen szepen lassan tul is leptem, s kimentem az egyik baratnojevel a varosba. Ezt a lany, a baratnojet azonban letamadta h ne bantson meg engem, ne jatszon velem. Szabalyosan osszevesztek miattam. Szerintetek erez irantam valamit ez a lany, meg ha valahol nagyon melyen is? Nem hiszem hogy ha kozombos lennek neki akkor csak igy letamadta volna a baratnojet.... 21/F

2015. júl. 16. 17:31
 1/3 A kérdező kommentje:
elnezest az esetleges irashibakert, vagy helytelen fogalmazasokert!
2015. júl. 16. 17:34
 2/3 anonim válasza:
Lehet hogy nagyon mélyen érez valamit de nem akarja mondani nehogy esetleg elveszítsen téged.Ha mégsem érez semmit akkor is azért csinálja ezt mert fontos vagy neki és nem akarja hogy bántsanak! :) Szerintem valahogy próbáld meg vele tisztázni a dolgokat...
2015. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én a barátaimat is meg szoktam így védeni...
2015. júl. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!