Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ha egy lányra csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha egy lányra csak barátként tekintitek akkor miért csókoljátok meg és miért barátkoztok vele ha a lány szerelmes belétek?

Figyelt kérdés
A lány ugyse engedi h megfektessétek akkor van valami oka h megcsókoljátok?

2015. júl. 16. 17:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Van
2015. júl. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Mi?
2015. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Pl? Szeretitek v mi?
2015. júl. 16. 17:52
 4/21 anonim ***** válasza:
1. Ez mindog helyzet fuggo folog 2. olyan hormonok szabadulnak fel a csajban..velem pl egyszer tortent egy olyan dolog h egy osztalytarsam (csaj) athivott aztan felre ment a puszi ettol beindult aztan volt egy jo estenk :) 15/f
2015. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De ha nem akartok semmi konkrétat akkor megbántjátok a lányt szándékosan? :/
2015. júl. 16. 17:56
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem ertem :'D miert bantanank meg? kb akikkelen "pusziszkodom" mind , majdnem mind fontos :) aztan mar mas mikor a baratnoddel setalsz es jon az ismeros adna a puszit inkabb magadhoz eloled es azt suttogod a fulebe " elotte ne" xd
2015. júl. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ebben a történetben a lány én vagyok. Az a fiú akibe szerelmes vagyok és tudja is jol mert ott elmondtam neki aznap este megcsókolt. Tudja jol h hiába szeretem nem tudná elérni h lefeküdjek vele amig nem járunk. De egy hamis csók nagy sebet hagy. Ha nem is érez irántam semmit csak barátságot akkor miért csókolt meg?
2015. júl. 16. 18:05
 8/21 anonim ***** válasza:

Hány èves vagy? :) nem tzdom vagy kamuzik h nem akar tobbet vagy ivott vagy szivott vagy csak hagy a pics***ba az ijennel nem erdemes egy csok nem sok mindent jelent ehez id van egy kis tortenetem :)

van

2015. júl. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
van egy oszt tarsam gergo o 7napbol 7et csajozik mindennap egy csajjal talizik es kb latom meg mondta is h majdnem mind akivel talalkozik avval smarol is aztan a 7db 3ossze jon ami meg tartos az nala 0 o a pin**ra megy dehat igy van rendgyen :D
2015. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ja és ennek a gergonek a szülei gazdagok, minden tud a világon, haverjai jófejségből ajándékoznak neki iphonet, ha felnő űrhajós lesz stb
2015. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!