Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen ürüggyel írjak rá a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ürüggyel írjak rá a srácra akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Mindent tudok rola de meg soha nem beszéltünk. Szeretem ahogy van és minden nap sírok miatta, mert úgy gondolom, hogy semmi esélyem nála.

2015. júl. 11. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ráköszönsz. Visszaköszön. Nem ismerjük még egymást, de szimpatikusnak tűnsz. Van kedved ismerkedni? Vagy szívesen megismernélek, ennyi, valami hasonlót írsz neki. Ha tetszel neki, akkor úgyis mondja hogy persze, ha meg nem, akkor visszaír majd valami olyat hogy most nem keres barátnőt vagy bocsi de nem igazán. És akkor ismerkedhettek, vagy ha nemet mond, akkor továbbléphetsz. De mindkét opció jobb a mostani állapotodnál.
2015. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
bármilyennel kicsim!
2015. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szevasz tavasz,van nálatok terasz?
2015. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sokkal tisztább mintha ráírnál valami kamu hülyeséggel amin úgy is látszik hogy csak ürügyként szolgál hogy beszélgess vele. Még ha össze is jön egy beszélgetés, másodjára mivel fogsz ráírni? Egy újabb kamu ürüggyel? Mert ő biztos hogy nem fog írni rád, azt fogja hinni hogy valszeg tényleg csak a miatt az ürügy miatt írtál rá.
2015. júl. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!