Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ha egy lányra csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha egy lányra csak barátként tekintitek akkor miért csókoljátok meg és miért barátkoztok vele ha a lány szerelmes belétek?

Figyelt kérdés
A lány ugyse engedi h megfektessétek akkor van valami oka h megcsókoljátok?

2015. júl. 16. 17:42
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Régebben azt mondta a közös legjobb haverunknak h csak barátként tekint rám de nagyon tetszek neki. Aztán volt egy kisebb grillezés és nem sokat de ittunk. Utána horror filmet néztem vele ahol átölelt végig. Később probálkozott. Ott a tudtára adtam h nem akarom mert ezt nem igy akarom mert még mindig szeretem őt. Ekkor kiment a szobából kicsit megsértődve. Nagyon gondolkozott meg zenét hallgatott. Erre visszajött az ágyba mellém. Magához húzott és ölelkezve feküdtünk és simogattuk egymást. Nem nyúlkált utána. Később csókoloztunk és ugyanúgy ölelkeztünk.
2015. júl. 16. 18:18
 12/21 anonim ***** válasza:
Azt hiszed hazudok :'D csak probalok segiteni es a sajat eletembol peldakkal alatamasztani....de mind1 egy vadidegen ember aki semmit nem tud rolam itelkezik taps taps taps..:)
2015. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Tudtam h a pia kozre jatszik xdd nem amugy sztem siman o is vonzodik hozzad csak gondolom tobre vagyik mint 5.ben a csok de megertelek nem kell siettetni a dolgot a legroszabb ha a pia miatt tortenik meg en mar csak tudom...de biztos most is hazudok hisz biztos ilyen vagyok.....
2015. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
És lehetséges h szeret és azért tette? 3 éve ismerem és szeretem. Sokáig barátnője volt. Máskor is voltam vele amikor részeg volt ő is meg én is mégsem probálkozott.
2015. júl. 16. 18:31
 15/21 anonim ***** válasza:
Sztem szeret :) csak tudod ez a szuzesseg zavarja azzal meg nem tudsz mit csinalni ha nem vagy kesz ra :) ne eroltesd csinald azt mikor kettesben vagytok akkor csak elvezd az eletet :) de amugy kitudod mashogy is elegiteni nem csak szexel petting, oral
2015. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz csak nekem elvem az h addig nem fekszem le senkivel se amig nem vagyok kapcsolatban vele. :) idősebbek vagyunk mindketten. Én 18vagyok ő meg 22
2015. júl. 16. 18:39
 17/21 anonim ***** válasza:
sztem siman van eselyed :)
2015. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted szeret és az volt oka h megcsókolt? A legjobb közös haverunk szerint amikor be van csípve akkor önmaga
2015. júl. 16. 18:57
 19/21 anonim ***** válasza:
Normális körülmények között egy fiú nem csókolgatja a barátait. Akár fiú, akár lány az a barát.
2015. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd nekem bővebben? :)
2015. júl. 16. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!