Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány milyen jeleket ad ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány milyen jeleket ad ha tetszik neki egy fiú és milyeneket ha csak barátkozik? Fiú lány barátság lenne vagy arra vár hogy lépjek már végre határozottabban? Női szemmel hogy látjátok?

Figyelt kérdés
A helyzet nem átlagos. Én egész életemben egy túlsúlyos fiú voltam gátlásokkal. 5-6 éve kezdődött hogy egy nagyon aranyos lánnyal összenéztem és valamiért ez más volt mint egy sima szemkontaktus mert elég sokáig úgy maradtunk. Aztán valamiért évekig heti többször is láttuk egymást, pedig nem jártunk közös helyekre csak egyszerűen szembe jött autóban vagy egy áruházban de mindig valahogy összefutottunk. Ő egy nagyon csinos lány még én csak egy átlag alatti fiú így sose tulajdonítottam jelentőséget ennek az egésznek.. Pár éve életmódot váltottam és elég nagy átalakuláson mentem keresztül. Tavaly aztán egyszer csak bejelölt facebookon. Aztán februárban egy rendezvényen személyesen találkoztunk és váltottunk is pár szót. Azóta (4hónap) napi szinten tartjuk a kapcsolatot. Rengeteget beszélünk, egyre többször találkozunk és szinte mindig ő kezdeményez. Húsvétra meglepett egy kis aprósággal pedig én sose vettem még neki semmit. Jól érzem magam vele ha valami közös programot csinálunk és most már ő motivál a legjobban hogy egyre többet edzzek de frusztrál a dolog hogy ő egy model alkat aki árkit megkaphatna, a legfelsőbb kategória ézért még mindig nem hiszem el hogy neki én kellenék. Azonban a sok keresés, a sok beszélgetés, az ajándékok, akármit mondok nevet meg az egyre kiváncsiskodóbb kérdèsei kezdik elhitetni velem hogy hiába nem hiszek magamban ez a lány tényleg szerethet engem és nem csak barátkozik. Az utóbbi napokban viszont megvárja hogy én keressem és lájkolni se lájkolja ha posztolok valamit. Megunta hogy annyira egyértelmű jeleket adott és én mégse hittem el vagy csak épp ezt akarta elérni hogy vegyem észre magam meg az elmúlt 4 hónapot? Segítsetek. Rákérdezni nem fogok mert még mindig nem érzem magam jónak és hülyét nem akarok csinálni magamból ha esetleg mégis csak barátkozna..

2015. júl. 17. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azt varta hogy Te is lepj valamit de mivel Te nem hiszel magadban ezert o ugy vette le hogy teged O nem erdekel.vagy egyszeruen raunt a probalkozasokra.a lanyoknak bejon ha egy fiu tud kezdemenyezni es nem onbizalomhianyos:)szerintem ez meg nem remenytelen
2015. júl. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beleunt, mert azt hitte, hogy nem tetszel neki, és azt hitte, hogy feleslegesen próbálkozik. Én a helyedben próbálkoznék nála, mielőtt valaki megelőz.
2015. júl. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egy (leendő) kapcsolatnak nem csak fizikai oldala van. A külső csak arra való, hogy felhívja a figyelmet. Nagyon felszínes, és ezért várhatóan rövid életű az a kapcsolat, amit csak a külső tart össze. Legkésőbb húsz év múlva szétesik, mert a szépség múlandó :)

Te ennél szerencsésebb helyzetben vagy. Nem tartod magad szépnek (bár a helyzet valószínűleg jobb annál, mint ahogy te gondolod), ezért az, hogy mégis 4 hónapig tudtatok beszélgetni, bíztató előjel. Azt jelenti, hogy valamiben nagyon megértitek egymást, valamit nagyon egyformán gondoltok. Ez alapja lehet egy tartós és szép kapcsolatnak.

Amiatt ne aggódj, hogy nevetségessé teszed magad. Azért még egyetlen nő sem sértődött meg a világtörténelem során, ha egy férfi a szemébe mondta, hogy tetszik neki. Még akkor sem, ha a pasi úgy nézett, mint Quasimodo, a Notre Dame-i toronyőr. Legfeljebb szelíden elhajtotta.

Másrészt, ami nem öl meg, az megerősít. Írásodból úgy veszem ki, hogy nem sok lánnyal kavartál eddig. Márpedig akkor nem sok tapasztalatod lehet abban sem, ha elhajtják az embert. Pedig ilyen tapasztalatokra szükséged van, hogy megtanuld kezelni. Minél több kudarc ér annál jobban fog menni. Ezért egyre magabiztosabban fogod csinálni, a "leánykérést", ezért előbb utóbb bejön.

Szóval hajrá, fiú, hívd meg egy fagyira, és amikor már félig megette, végy egy nagy levegőt és mond ki egyenesen: Tudod, hogy te nagyon tetszel nekem és már régóta szeretnék járni veled?

A többi megy magától...

2015. júl. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! :) Nagyon tetszik a történetetek, szerintem ne add fel semmiképp!

Egyet értek a többi válaszolóval, lehet, hogy csak azt gondolta a lány, hogy te nem szeretnél többet tőle, csak barátságot. Viszont hidd el, ha egy lány négy hónapon át próbál kezdeményezni akkor már nagyon fontos lehetsz neki, főleg, hogy lányként ez nehezebb, mint egy fiúnak.

Esetleg ha legközlebb találkoztok lepd meg egy csokor virággal (talán a rózsa még nem túl jó ötlet), vidd el moziba, stb. Ezek után már valószínüleg te is látni fogod, hogy szeretne-e még többet tőled.

Remélem tudtam segíteni, ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan privátban is. Sok sikert! :)

2015. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!