Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Huh, hát nem egyszerű a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rft kérdése:

Huh, hát nem egyszerű a hejzet dee megpróbálom összefoglalni tömören. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval akkor kezdjük az elejéről!


Van egy lány aki rám írt hogy fülig szerelmes belém. (Már előtte is jóban voltunk) Eddig semmi gond, -Úgy is szabad vagyok miért ne próbàlnám meg- gondoltam. Három-négy találka után én úgyéreztem ez a részemről nem fogenni. Meg is mondtam neki. Eztán is jóban voltunk de ő még érezhetően belém volt zúgva. Egy két nappal ezek után egy páran (a barátnőivel és a barátaimmal elmentünk 1-2 közös programra és hát én bele szerettem az egyik barátnőjébe (akivel már régóta ismertük egymást, de nem nagyon komunikáltunk egymással). Mivel megmondtam neki h én nem akarok többet barátságnál ezért úgy gondoltam szabad a pálya és szóltam a barátnőnek, de ő nem akar velem összejönni mert neki egyenlőre fontosabb a barátságuk mint én és nem akarja megsérteni. Ezért az "eredeti lány" megsértődött, a "barátnő" szóba sem ált velem. Az "erededetivel" azóta már kibékültem de a "barátnő" még mindig nem nagyon akar velem szóba állni. Szerintetek most mit tegyek?


Bocs a béna fogalmazásért.



2015. júl. 17. 22:40
 1/6 anonim válasza:
Kérj elnézést mindkettőtől, ha jóban akarsz maradni velük. Ha nem, akkor kerüld el őket. Pláne felejtsd el a "barátnőt", szeress ki belőle.
2015. júl. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem fog összejönni, lépj tovább.
2015. júl. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Világosan a tudtodra adta a csaj, hogy fontosabb a barátság.
2015. júl. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek egyenlőre mondjak le róla és próbáljak mind kettőjükkel csak baráti kapcsolatban maradni?
2015. júl. 18. 08:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha azt akarod, hogy a barátságotok ne menjen tönkre, akkor kérj tőlük bocsánatot és várj türelmesen. Ha tényleg fel akarod kelteni a "barátnő" figyelmét, akkor próbálj minél jobban kinézni, és légy vele kedves. Hátha megváltozik a véleménye. Sok sikert!^^
2015. júl. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. júl. 18. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!