Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok van fiú lány barátság?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van fiú lány barátság? És ez még belefér?

Figyelt kérdés
Egy nagyon szép lánnyal tavaly október óta tartom a kapcsolatot. Egyre több a közös program. Ha nem beszélnénk 1-2 napig akkor mindig ír és kiváncsiskodok hogy hova megyek meg kivel ha épp azt írom neki hogy megyek valahova. Ajándékot is adott a szülinapomra meg mikulásra ha pedig együtt vagyunk mindig nevet ha én is és sokszor mondja hogy milyen különleges vagyok. Mostanában sokszor fel is hív. Szerintetek ez még barátság kategória vagy ez már elég egyértelmű nyitás?

2015. júl. 18. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem megér egy próbát:) nagy eséllyel több mint barátság a dolog:D
2015. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamiért úgy érzem, hogy neki tetszel, és többet akar, mint barátság, de lehet, hogy tévedek.
2015. júl. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hajajj.. nagyon vigyázz! Természetesen nem lehet 100%-osra mondani bármit is, de nagy az esély, hogy a kérdésed alapján minden logikát nélkülözve, abszolút csak barátot lát benned. Én már jártam így párszor. A jelekből, apró dolgokból egyértelműnek tűnik, hogy akar valamit. De neem, meg se fordult ilyesmi a fejében. Figyelj oda nagyon, mert az ilyenekből nagy pofára esések lehetnek!
2015. júl. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!