Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi az ami még belefér egy...

Mi az ami még belefér egy barátságba? Mi az ami már túl sok?

Figyelt kérdés

Kezdek végre rájönni, hogy talán mégsem velem van a gond. Nem akarom a kezét fogdosni vagy vele aludni, csak beszélgetni szeretnék, szeretném ha el tudna mondani nekem dolgokat és nem azt kéne éreznem, hogy csak egy bizonyos pontig vagyok jó. Hülyeségekről is jó beszélni néha, de én nem csak arról szeretnék. Azt szeretném ha komolyabban is beszélne velem.


Második kérdés, ha már ezt az elsőt kiírtam. :)

Szerintem azt egyből, vagy legalábbis hamar tudja az ember, hogy ki tartozik a legjobb barátai közé. Úgy értem, hogy hiába ismertem valakit régebb óta, attól még jöhet valaki új, akivel sokkal jobban érzem, hogy egy hullámhosszon vagyunk. Ezt csak én gondolom így vagy tényleg így van?



2014. júl. 20. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy az ember ÉN-TE kapcsolatba kerülhessen ÉN-AZ kapcsolat helyett, ahhoz az szükséges, hogy akard megismerni a másikat, és hagyd magad megismerni, őszintén, a legmélyebb rétegekig. Ha ez valamelyik oldalon sérül, például nem érdekli a másik, ha csak az a jó, amit ő akar, ha hazudik, titkolózik, az nem barátság, hanem kihasználás.

Ha azt az új ismerőst pár hete ismered, akkor az még nem barátság, csak kíváncsiság, vágy a másik megismerésére. Idő kell ahhoz, hogy VALÓBAN megismerjétek és elfogadjátok egymást. Először inkább a vágyaitokat vetítitek egymásra.

2014. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Majdnem egy éve ismerem. Úgy érzem, hogy ő az eddigi legjobb barátnőm, de nem vagyok bent biztos, hogy neki is az vagyok-e valamennyire. Lehet, hogy ő mindenkivel ilyen, nem tudom.
2014. júl. 20. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!