Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerintetek belefér bőven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek belefér bőven belefér ebbe a kapcsolatba, nem? Mert szerintem igen.

Figyelt kérdés

Szal van egy lány akivel nagyon régóta ismerjük egymást, úgy tekintek rá mint a húgomra, és őneki meg nincs is tesója, szóval szinte a báttya vagyok (1 év kork.)

Az a helyzet, hogy Ő amúgy is ilyen bújós, ölelkezős tipus, szóval sokszor csinálja, hogy odabújik hozzám kérdezi szeretem-e, nekemdől stb...Ebben az a gond, hogy mivel osztálytársak avgyunk, ezmiatt mindnki kombinál, de szerintetek nam kell törődnöm velük, továbbra is hagyjam, hiszen én is szeretem őt (testvéri szeretet)...



2014. máj. 22. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi baj. az osztálytársak csak féltékenyek
2014. máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a felnőtté válás egyik fontos lépcsője mikor elkezded leszarni mások véleményét.
2014. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom...
2014. máj. 22. 22:07
 4/4 anonim válasza:
beszélhetnek rólad,de ne érdekeljen :) rólam is terjesztenek ezt-azt hogy ezt öleltem meg ezt szeretem,de csak elengedem a fülem mellett,mert úgy is legbelül én tudom mi van hogy van,mit érzek iránta.nem kell magyarázkodnod sem,ha te nem érzel semmit iránta,csak barát,akkor nincs miért aggódnod,mert te tudod mi van. nem kell a "hugodnak" sem mondani semmit,hagy ölelgessen,én is ölelgetek fiúkat,mégsem járunk :D egyszer elmondod nekik hogy nem a barátnőd és ennyi,ha rossz a felfogásuk te arról nem tehetsz :)
2014. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!