Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetne fenntartani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne fenntartani egy szerelmet úgy, hogy 100 km van közöttünk?

Figyelt kérdés
2015. júl. 18. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
a távkapcsolat nem igazi kapcsolat. Aki szerintem nem igaz, még nem volt neki rendes.
2015. júl. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt rendes kapcsolatom, a mostani baratom es en koztem van 430 km:) bizunk a masikban, husegesek vagyunk, minden nap beszelunk, nagyon szeretjuk egymast:) a talalkozas fontos, legalabb 2 hetente ossze kell hozni! Nagyon szeretjuk egymast, es cafolnam az elso valaszolo valaszat, sosem voltam ennyire boldog:) O egyben a szerelmem de a legjobb baratom is. Ha husegesek vagytok es biztok egymasban, osszejohet:)
2015. júl. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nemrég jöttem össze egy lánnyal köztünk is kb ennyi van.Szerintem meg fogjuk tudni oldani, csak rendszeresen kell találkoznia a feleknek.Nem hiszem, hogy nem lehetne így rendes szerelem, ha kölcsönös.

18f

2015. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!