Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehet úgy házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet úgy házasságban élni, és fenntartani a szeretetet, szerelmet, hogy a férj külföldön él, dolgozik, és küldi haza a pénzt?

Figyelt kérdés

Egyre több embert ismerek, akinek a férje, apja Angliában él évente 1x haza jön, vagy kimennek hozzá, és ennyi.

Skypeolnak, de semmi küldi haza a pénzt a családjának.


Normális az ilyen élet? Szerintem hiába a Skype azon nem tudod megolelni a férjed, apád...



2014. máj. 13. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

évi 1× szerintem sehogy.

apuka kint gürizik, anyuka itthon meg gyereket nevel és kész.

előbb utóbb eltávolodnak

2014. máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Manapság egyre több ilyen lesz.Ha van rá lehetőség akkor menjen ki a család is az apa után.
2014. máj. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Tehát kérdező te azt gondolod, hogy nekik ez a vágyálmuk! A kánaán! Elárulom, nem az!!

Az, hogy évente egyszer találkoznak, az csak a te elmeszüleményed!

2014. máj. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy...

Szerintem ez esetben színjáték az egész..

Most vagy házasok vagyunk, vagy csak papíron vagyunk házasok, és azért vanna házastársunk, hogy évi 1-szer vagy akar havi 1szer találkozzunk, és aztán csak a penzt küldje haza, anank enm sokértelme van..

A pénz nem minden..

Én is sok ilyet ismerek, többen úgy vannak, vele, hogy kialakítottak egy sajt életet, már a férj nelkül, persze nagyon szeretik, de amikor hazajön, alig várják, hogy visszamenjen, mert egyzserűen szokatlan, hogy ott van, akármennyire hinyzik.

Ráadásul egy idő után mindketten változnak, persez nem egy irányba, mert más hatások érik őket, a végén már nem a frjüket szetik, hanem az az embert, ki kiment dolgozni, aki már nem ugyanaz, mint ano...



Én a külföldet csak nagyon átmenetileg, vagy úgy tudom elképzelni, ha utána költözik a család is..másképp nincs értelme.

2014. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nekem is van ilyen az ismeretségi körben,2hetente jár haza.A feleség alig várja hogy visszamenjen, a férfi nem tud mit kezdeni a gyerekkel,akit szinte nem is ismer.
2014. máj. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tömören: nem, nem normális az ilyen élet.
2014. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem élet! Tapasztalat, júliusban megyünk a férjem után külföldre. 1,5 éve van kint, de beleuntunk. Mi úgy gondoljuk, hogy ez csak azoknál működik akiknek eleve gondjuk van a házasságukkal.
2014. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szüleim évekig ezt csinálták...de olyan is a házasságuk. Most már az egész család kint él, én nem csinálnám ezt semmilyen körülményeke között. Ha úgy alakul inkább költöznék a párommal megint, minthogy ilyen távkapcsolatba legyünk.
2014. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Általában az egyik fél megcsalja a másikat, mert a szex hiányzik neki.

Le lehet pontozni, meg vagdalkozni, hogy nem így van. De sajnos így van :(

Azért mert sokan nem tudnak róla, nem jelenti azt, hogy nem így van. (én azt az oldalt látom, amikor az itthon maradt nők lépnek félre)

2014. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!