Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki részegen mondja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki részegen mondja hogy szeret az őszintébb?

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem feltétlen. Ha valaki részegen azt mondja, hogy "megöllek", akkor az őszinte?
2015. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos. Lehet, csak kanos.
2015. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, inkabb kevesbe az.
2015. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért, egy részeg ember nem tud hazudni?
2015. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen..részegen őszinte az ember...
2015. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én részegen őszintébb vagyok.
2015. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez emberfüggő is, van aki részegen őszintébb, van aki hazudik. Plusz azért a részegség fokától is függhet, gondolom.
2015. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Saját példám, hogy én csak őszinte vagyok olyankor, de teljesen ki is fordulok magamból, teljesen "gyönge", érzékeny leszek, igaz mindig ilyen vagyok, csak nem ilyen mértékben. Ha tudok még valamiben segíteni írj nyugodtan :)
2015. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, én józanon is őszinte ember vagyok, így a különbséget lehet ezért sem érzem, vagy csak nem szoktam berúgni annyira, elég "szivacs" vagyok. Mindenesetre a válaszom: szerintem nem.
2015. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!