Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Részegen őszintébb az ember?...

Részegen őszintébb az ember? Komolyan lehet venni azt amit egy részeg mond?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Aki kesobb arra hivatkozik h "reszeg voltam hulyesegeket beszeltem" az hazudik.


Aki volt mar reszeg tudja h akkor sokkalta oszintebb az ember akar kegyetlenul oszinte is, mert feloldodnak a gatlasok igy nem szabalyozza h miket mond.


Ha bunkon sikerult vkinek beszolnia neked akkor valoban oszinten gondolta, de szamold bele h ilyenkor nem tudja kedvesem eloadni a velemenyet ami lehet jozanul ment volna es akkor nincs hatalmas sertodes.


En pl. reszegen kegyetlenul oszinte vagyok, jozanon is megmondom a velemenyem egyeseknek de kulturalt modon, ugy h ne sertsem meg oket.

2011. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam úgy van, hogy egy ideig tényleg teljesen őszinte vagyok, de mikor már elérek egy olyan szintet, hogy másnap se kép se hang és mondják a többiek, hogy miket mondtam én meg csak nézek, hogy ilyet hogy ejthettem ki a számon, na az már nem őszinte.
2011. máj. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Borban az igazság... :D
2011. máj. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!