Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az ember részegen őszintébb,...

Az ember részegen őszintébb, vagy megtesz olyat is amit sosem tenne meg józanul?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
persze, oldódnak a gátlások. én pl. karaokéznék biztosan pár unicum után :D
2013. febr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
70%
egyszer megfogtam az izzó vp szenet mert úgy voltam vele hogy a vodka miatt nem érzem majd a fájdalmat...másnap már éreztem
2013. febr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Felerősíti az érzelmeket, könnyebben kimondasz bármit, és sok hülyeséget meg mersz csinálni, aminek józanul félnél a következményeitől. Ha viszont ideges vagy nem túl jó inni, mert sokszor nem lesz jobb kedve az embernek olyankor, hanem a dühöt is felerősíti, és olyankor történnek meg olyanok, mint amit néha a híradóban is hallani lehet, hogy pl.: az egyik ember egy fejszével agyonveri a másikat, meg ehhez hasonlók.
2013. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igen, a gátlások annyira oldódnak, hogy például én szinte folyékonyan beszélek angolul, józanon meg alig tudom kinyögni, hogy mit akarok.

Erre tegnap jöttem rá mikor buliból tartottam hazafelé 4-kor és szerencsére nem találkoztam emberekkel :D. Negyed órán keresztül motyogtam magamban angolul és arról beszéltem, hogy részegen kéne nyelv vizsgázni menni, meg milyen jó ez a képességem, meg minden hülyeséget összehordtam angolul. :D

Szerencse, hogy nem látott senki, biztos hülyének néztek volna. :D

2013. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!