Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom biztosra ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom biztosra ha szerelmes vagyok valakibe?

Figyelt kérdés
Szóval, nem vagyok biztos benne ha tetszik egy fiú vagy sem... És őszintén nem tudok rájönni, hogy ez mos csak ilyen fellángolád, vagy szerelem. 14/L

2015. júl. 20. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A szerelem mélyebb érzés, mint az, ha csak simán tetszik valaki. Ha szerelmes vagy belé, akkor nem csak külsőleg tetszik, belsőleg is, elfogadod olyannak, amilyen, és persze ehhez jobban kell ismerned.
2015. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14 évesen természetes, hogy nem vagy érzelmileg érett arra, hogy érezd és felismerd. Pár év múlva gondolkozz el ezen újra, amikor már lecsillapodtak kicsit a hormonjaid.
2015. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Például bejön egy rossz szokása, ha rá gondolsz akkor nyugalom áraszt el stb.
2015. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jajj, minek írtad oda a korodat? Ezzel teljesen kizártad a normális válaszok esélyét... (habár most szerencséd volt) leszorítkozva a kicsi vagy menjél játszani kommentekre. Egyesek szerint nem lehetsz ilyenkor szerelmes, de ez nem igaz. Amúgy ezt tudod. Az ember tudja ha szerelmes, erről lehet felismerni. Főleg ebben a korban, mert még nem hazudsz magadnak. Nekem 2 mp kellett, hogy rá jöjjek ez több mint szimpátia. Amugy tudom, hogy nem hiszed el, és nem fogsz emiatt véget vetni semminek...de nem jó osztálytárssal kezdeni.
2015. júl. 22. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4: Az én kommentem tény, a tiéd vélemény, de azért reagálnék.

Semmi lealacsonyító nincs ebben. Mintha megvetnéd a bimbót, mert még nem virág, kb. ennyi értelme lenne. A mai fiatalság is bimbó még, de a környezet hatására sokan hamarabb "nyílnak" a kelleténél. Minden korszakot meg kell élni, másképp semmi értelme nincs az idő múlásának. Dehát van, aki mások hibájából tanul, van aki a sajátjából se.

Egyébként meg nem is mondta, hogy osztálytársról van-e szó, szóval mire föl ez a találgatás, pláne az általánosítás... A kor alapján megítélt érzelmi érettségnek legalább van alapja, ennyiből hasznosabb is, amit mondtam.

2015. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!