Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki? Szerelmes vagyok.14/L

Figyelt kérdés

Körülbelül másfél éve ismerem a fiút, egy évvel idősebb nálam. Nem járunk egy iskolába, viszont minden másnap találkozunk.Olyan 2 hete szakított a barátnőjével. Nagyon kedves mindig..meg minden..

Igazából nem tudom hogy miért szeretem..csak úgy...a személyiségét talán...

Holnap szeretném elmondani neki hogy mit érzek iránta...A segítségeteket kérem, hogy mondjam el neki, tippeket kérek..

A válaszokért előre is köszi.



2015. júl. 18. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:

1.szerelmes vagyok beléd.

2.veled akarok lenni

3.tobbet erzek irántad mint barátság

ES ESZEDBE NE JUSSON A SZAMITOGEP MOGE ELBUJVA ELMONDANI NEKI.MINDENFELEKEPPEN ELOBEN.

sok sikert :)

2015. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nos, lehet nem kellene egyből neki esni, bár lehet működik.
2015. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Élőben mond neki hogy tetszik neked. Nem fog elküldeni melegebb éghajlatra... Ha te is tetszel neki akkor meg nyert ügyed van.
2015. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2015. júl. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jól ment, megnyugtatott és kérdőre vont hogy: "szerinted miért szakítottam az Annával(volt barátnője)?!Talán azért mert szeretlek!"

Nem vagyunk még együtt mert kell mind2nknek egy kis idő.

2015. júl. 19. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!