Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13 éves lány vagyok és tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány vagyok és tetszik egy 17 éves fiú stb?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és tetszik egy 17 éves fiú, és a fiú nagyon sokat néz meg bámul, nagyon sokat beszélgetünk facen is meg személyesen lehet tetszem neki?
2015. júl. 20. 17:27
 1/4 anonim válasza:
Meg akar dugni.
2015. júl. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy tetszel neki, de szerintem ha megkérdezed tuti megmondja :)
2015. júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ha megkérdezném és nem lenne a válasza hülyének nézne, én amugyis nagyon gyáva vagyok hogy megkérdezzem
2015. júl. 20. 19:40
 4/4 anonim válasza:
Ismerem az összes 16-18 éves korig terjedo fiukat. Az osszesnek csak arra kellesz. Nem tehetnek rola de sajnos ez van. Persze vannak kivetelek de nagyon ritka. Tuti tetszel neki. A csunya lanyokat nem akarjak megdugni
2015. júl. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!