Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan távolítsam el az exem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan távolítsam el az exem egykori szerelmét?

Figyelt kérdés

Volt barátom szerelemes volt egy lányba előttem, a csajnak addig nem kellett, de miután összejöttünk, folyton ráakaszkodott. Írogatott neki, állandóan hívogatta, olyan képeket osztott meg, hogy "azért van veled a pasid, mert nekem nem kellett, szívesen", de a volt páromnak ez fel sem tűnt, nagyon jó barátként tekintett rá.


Emiatt nagyon sokszor összevesztünk. Megígérte, hogy soha többé nem keresi, így négy hónapig nem is beszéltek.

Viszont szakítottunk, a csaj fülébe jutott ez. Azóta megint állandóan beszélgetnek.

Úgy érzem, csak kihasználná, volt barátom több, mint egy éven keresztül odavolt érte, akkor is csak szívatta.


Tudom, talán nem kéne foglalkoznom velük, mert gyerekes dolog, de még mindig szeretem a srácot.

Mit tegyek? Valahogy vissza akarom adni a lánynak, amit tett.

Segítsetek.


2015. júl. 20. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Bérelj fel egy orgyilkost...vagy nőj fel s gondolkozz el azon, hogy miért dobtál egy srácot mikor még szereted s miért nem tudtátok érett felnőtként megbeszélni a bajaitokat.
2015. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem én szakítottam vele.

Ő velem, mert állítólag már nem szeret...

2015. júl. 20. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Szakítasz vele, de szereted...ezt sosem értettem -.-

Még akkor is ha ő szakít.. Ha ő szakít veled akkor hogy lehet még szeretni? Eldobott... Lecserél... Nem kellesz neki... Akkor minek szeretni?

2015. júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!