Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha társkeresőn írt egy olyan...

Ha társkeresőn írt egy olyan lány aki nem tetszik, érdemes vele beszélgetni attól, hogy nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés
Nem akarom megsérteni, hogy azt higgye hogy akarok tőle valamit, de szívesen ismerkedek bárkivel.
2015. ápr. 30. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a fazsba
2015. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg kell neki mondani pontosan ezt. Valószínűleg rosszul esik majd neki, de ez még mindig jobb, mintha hiú reményeket táplálna.
2015. ápr. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát már visszaírtam neki, próbálok úgy beszélni vele, hogy ne higgye azt, hogy akarok tőle valamit, simán ismerkedni csak nem akarom, hogy érezzen irántam valamit.
2015. ápr. 30. 13:13
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Rend a lelke mindennek, buktasd rá a bohócra.
2015. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem kellett volna neki írni, mert elmondtam neki, hogy nem akarok tőle többet ismerkedésnél erre letiltott, többet akkor nem teszek ilyet.
2015. ápr. 30. 13:45
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 Ha nem kívánom mégis hogyan? :D
2015. ápr. 30. 13:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha semmit nem mozgatott meg benned, akkor nem érdemes (most meg már eleve mindegy is). A későbbiekre nézve tanácsolom, hogy ha a stílusa bejön, egy próbát szerintem megér a dolog. Nem kell sokáig húzni, mihamarabb személyesen találkozni. Egy fénykép nem feltétlenül adja vissza, hogyan néz ki valaki, hogy a kisugárzásról ne is beszéljünk.
2015. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tetszett egyáltalán. Inkább az arcát nézem, mint a stílusát. Azért képről minimálisan meglehet állapítani, hogy tetszik e valaki vagy nem.
2015. ápr. 30. 14:41
 9/9 anonim válasza:
Mi lett?
2021. okt. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!