Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Minden meg van benne amit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden meg van benne amit utálok az emberekben, mégis vonzódom hozzá. Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Nem ismerem, látni szoktam csak. Mivel pocsékul titkolom az érzéseim, láthatja hogy tetszik. De igazából tökéletesen megtestesíti azt a típusú pasit akivel soha nem jönnék össze elvileg. Jelenleg kisebb gondom is nagyobb annál mint, hogy utána fussak, de gyakran eszembe jut és nagyon zavar. Én vagyok az egyetlen szerencsétlen aki képes kiszúrni pont egy "a számára ideális pár" ellentétét és mégis vonzódik hozzá? Nagyon el kellene felejtenem. Tippek? (nem otthon ülök és unatkozok, kora reggeltől estig elfoglalom magam, dolgozok így nem amiatt van mert nincs jobb dolgom mint rajta agyalni.)

2015. júl. 20. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ellentétek vonzák egymást :D
2015. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Paprikás krumplit.
2015. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a kinézetéért vagy oda. A belseje meg undorító, de azt meg leszarod, mert "Jaj, annyira helyes pasi." :D
2015. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes engem azok a lányok vonzanak akik hasonlóak mint én és kedvesek rendesek... Ha látszik rajta hogy nem olyan már kimegy az érzés, nem értem ezta ellentét dolgot, de inkább ne legyen csajom soha.
2015. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem éppen. Pont hogy már az öltözködésétől is falnak megyek, de egyébként kedvesnek tűnik és mások is azt mondják rá. Az ellentétes dologban meg én sem hiszek. Eddig mindig a "normális pasikat" találtam meg.
2015. júl. 21. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!