Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy csajba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy csajba, még nem tudja, de múltkor félrehúzott engem és elmondta kibe szerelmes. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Magától mondta el, hogy kibe szerelmes de nem belém.

Aki neki tetszik fiú ő meg szeptemberben elfog költözni messzire, szóval valószínűleg nem fognak többet találkozni. Miért mondta el nekem és mit csinaljak, hogy a lány is azt érezze irántam amit én érzek iránta?

Köszi a válaszokat



2015. júl. 21. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy valakitől megtudta, hogy szerelmes vagy belé, és ő ezt azért mondta el neked, hogy rájöjj, hogy neki más tetszik, szóval így akart lekoptatni? Ez persze csak a rosszabb eset. Lehet, hogy simán megbízik benned, és azért közölte veled.

Nem tudsz senkit arra kényszeríteni, hogy szeressen sajnos.

2015. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs. És ami megjobban fáj az hogy a legjobb barátomnba szerelmes :(Mit csinaljak hogy a kedvelesnél több legyen...?
2015. júl. 21. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele sokat, bókolj neki, legyél vele kedves, viccelődj vele, ennél többet nem tehetsz. De úgy tűnik ő már barátzónába tett :/
2015. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha lekoptatásból mondta el, akkor legalább van benne egy olyan szerv, ami sok nőből hiányzik: van gerince. Vannak olyan nők, akik még adták is volna alád a lovat, mert élvezik, ahogy növeli az önbizalmukat az, hogy valaki udvarol nekik.


Sajnos sok mindent nem tehetsz, nem te jössz be neki. Keress valaki mást!

2015. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!