Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Múltkor találkoztam egy volt...

Múltkor találkoztam egy volt sulis osztálytársammal, akibe szerelmes voltam anno. Azóta eltelt vagy 12 év. Kérdeztem tőle, hogy mizu van? Azt mondta, hogy már vagy 8 éve semmi kapcsolata nem volt. Lehet ennyi ideig szex nélkül élni? 25 L

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Az, hogy kapcsolata nem volt az nem azt jelenti, hogy nem is szexelt. Ne legyél már ennyire naív... Én se járok senkivel de ettől még része a szex az életemnek. 24/F
2014. márc. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De lehet egyébként :)
2014. márc. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szex sem volt. Mert anno jóban voltunk és kíváncsian rákérdeztem, hogy mizu azon a területen?

Számomra ez furcsa volt. Mert a pasi jól öltözött, nem csúnya stb...

Mi van mostanában a srácokkal, férfiakkal?

Eddig ilyenről csak olvastam...

2014. márc. 24. 09:45
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
hogyne lehetne. az a baj a mai társadalommal, hogy nagyon magasra emelik a szex értékét, holott ennek nem így kellene lennie.
2014. márc. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Egy egészséges férfi nem fog önként szex nélkül lenni ebben a korban. Szóval 1. vagy olyan alacsony az önértékelése hogy nem tud nőt összeszedni, vagy 2. aszexuális és nincs rá igénye. A 09:46-os válaszoló valószínűleg még szűz és azért nincs fogalma semmiről, ez nem társadalmi kiemelés ez ösztönös kérdés az embereknél. Első voltam. 24/F
2014. márc. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Az a lehetőség kiesik, hogy nem fejtette ki a teljes igazságot /hazudott/?
2014. márc. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem se mondott igazat....azt mondta valószìnűleg amit hallani akartál. Kizárt dolognak tartom hogy egy egèszséges fèrfi 8 évig szex nélkül legyen.....
2014. márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha sokat utazik, sokat dolgozik, nincsen kivel eljárjon helyekre akkor könnyen előfordulhat ilyen.


Nem kell ebben atomfizikát keresni, sok férfi van ilyen helyzetben, max nem tisztelnek annyira, hogy ezt megosszák veled, meg nem akarják égetni, elásni magukat. Mint ahogy kiderült teljesen jogosan. Én is ismerek egy csomó férfit aki ilyen helyzetben van. Megsúgom, késöbb mégannyira ez a helyzet, mert ahogy idősödik az ember egyre kevesebben érdeklődnek, egyre többen elváltak. De amúgy ez nem csak a férfiaknál van így. Rengeteg nő is hasonló cipőben van, pláne akik elváltak egyszer.

2014. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, még egy gondolat:


Az én egyik rokonom is ugyanebben a szituban volt, elvált egy gyereke van, már kb 11 éve nem volt kapcsolata, még szex sem. Hozzátartozik mondjuk az igazsághoz, hogy a volt férje nagyon csúnyán bánt vele. De mint láthatod nem minden fekete vagy fehér és nem olyan egyszerű mint ahogy a te fejedben megfogalmazódik kérdező.

2014. márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!